Keď budeš chcieť byť vtipný na sociálnych sieťach, so spoločnosťou Samsung si určite nezačínaj! Môžeš totiž skončiť rovnako ako tento chlapík.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Všetko začalo nevinným tweetom s fotografiou a popisom: „Máš v ruke Galaxy S8? Ukáž nám prvú fotku, ktorú si vytvoril.“ Mnoho používateľov na tento tweet normálne odpovedalo svojou prvou fotografiou. Našiel sa ale medzi nimi jeden vtipkár, ktorý napísal: „Bola to fotka penisu.“ Samsung to nenechal len tak a chlapíka do troch minút štýlovo zotrel.


nenechaj si ujsť
Google je veselá kopa. Takéto prvoaprílové vtipy vytiahol na svojich fanúšikov

Stačila mu na to iba jediná emodži. Nikomu snáď nemusíme vysvetľovať, čo chcel Samsung emotikonou mikroskopu povedať. Ponaučením z tohto vtipného prípadu je teda to, že ani s technologickými spoločnosťami sa neoplatí začínať. Poznáš podobnú príhodu alebo si nebodaj bol „dissnutý“ aj ty? Neváhaj sa s nami o tom podeliť v komentároch.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
8%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
17%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.