Novinka z dielne Samsung v podobe Galaxy Note 10 je už oficiálne medzi nami a fanúšikovia takmer okamžite po jej predstavení začali kritizovať jeden kľúčový chýbajúci prvok. Galaxy Note 10 totižto prišiel o 3.5 mm audio jack. Samsung na tieto udalosti reagoval, no možno nie tak, ako by si čakal.

Modelová rada Galaxy Note predstavuje zariadenia, ktoré svojmu používateľovi ponúknu naozaj všetko. Či sa jedná o maximálny výkon, dobrú výdrž, krásny displej, kvalitné fotoaparáty alebo počúvanie hudby na kvalitných slúchadlách pomocou 3.5 mm audio jacku. Galaxy Note 10 však o tento posledný prvok prišiel, čo sa nepáči najmä verným fanúšikom.

Ako informuje portál Gizmodo, nespokojné reakcie postrehol aj Samsung, na základe čoho začal okamžite konať. Toto konanie je ale pre mnohých prekvapujúce. Samsung totižto začal mazať zo svojich hlavných YouTube kanálov marketingové videá, v ktorých si v minulosti robil srandu zo smartfónov od spoločnosti Apple.

Ako píše portál FoneArena, všetko to začalo iPhonom 7, ktorý prišiel bez 3.5 mm audio jacku a na pripojenie káblových slúchadiel si tak musel využiť adaptér, ktorý sa pripájal cez Lightning konektor.

Na toto všetko Samsung v minulosti reagoval zosmiešňujúcimi videami, v ktorých prezentoval majiteľa iPhonu ako nespokojného zákazníka, ktorý je stále niečím obmedzovaný. Vo videu následne dostal do ruky vtedy nový Galaxy Note 8, s ktorým boli všetky jeho problémy a obmedzenia vyriešené. Video sa dá pozrieť už len na niektorých lokálnych kanáloch spoločnosti Samsung alebo z archívu.

Samsung sa teraz rozhodol ísť ronakou cestou, ako Apple pred dvomi rokmi. Odstraňovaním týchto kampaní zo svojich hlavných YouTube kanálov však zrejme na celú vec iba viac upozornili a my si myslíme, že reakcia Applu na seba nenechá dlho čakať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom