Technologický svet aktuálne žije novinkami zo sveta smartfónov a výnimkou nie sú ani nové vlajkové lode Galaxy S10. Odhliadnuc od všetkej eufórie sa k nám dostali novinky ohľadom Galaxy Note 10.

Samsung aktuálne neúnavne promuje svoje najnovšie prírastky do rodiny smartfónov, ktorými sú línia Galaxy S10 či exkluzivita v podobe skladacieho smartfónu Galaxy Fold. Málo koho by tak v tomto zhone napadlo, že na svetlo sveta vyplávajú nové informácie o druhej pripravovanej vlajkovej lodi giganta. Áno, bavíme sa o Samsungu Galaxy „Note 10“.

Aj Note 10 príde s 5G modelom

Úvodzovky na označení „Note 10“ nie sú náhodné. Stále síce ide o nepotvrdené informácie, no je možné, že Samsung zmení označenie svojho populárneho phabletu. Hoci je oficiálne označenie stále neisté, to modelové už je na svete. Novinka bola objavená s modelovým označením SM-N975F.

Zaujímavosťou je však fakt, že číselné označenie končí číslom „5“ a nie „0“ ako sme boli doposiaľ zvyknutí. Takéto označenie teda naznačuje existenciu 5G modelu, podobne ako v prípade Galaxy S10 5G. funkčné.

Štvoritý fotoaparát s tým najlepším Infinity-O displejom

Zaujímavou informáciou je tiež fakt, že novinka príde na svet so štvoritým fotoaparátom na zadnej strane tiež ako Galaxy S10 5G. Či však ponesie rovnaké objektívy, je nateraz ťažké predpokladať. Je totižto možné, že do predpokladaného augustového termínu predstavenia stihne Samsung vykonať viacero vylepšení. Okrem fotoaparátu sa tiež očakáva špičkový Super AMOLED Infinity-O displej, ktorý umožní gigantovi priniesť väčší displej ako kedykoľvek predtým.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom