Kórejský gigant dnes ohromil celý svet, keď na svojom podujatí UNPACKED 2020 predstavil trojicu modelov Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra 5G, ktoré chcú na trhu smartfónov stanoviť nové štandardy a priniesť aj revolúciu v oblasti fotografie.

Odvážnym krokom je tiež nový skladací Galaxy Z Flip, avšak spoločnosť nezabudla ani na audiofilov. Predstavila totiž druhú generáciu svojich populárnych slúchadiel Galaxy Buds+. Navonok identický dizajn s predošlou generáciou sa výrazne odlišuje ich vnútru, ktoré srší novými technológiami.

Najväčšou novinkou v oblasti zvuku sú dvojpásmové reproduktory od spoločnosti AKG s vylepšeným ovládačom, ktoré prinesú zvuk s bohatými výškami a hlbokými basmi. Samsung do slúchadiel tiež zaimplementoval adaptívny systém až troch mikrofónov, z ktorých sa dva nachádzajú na vonkajšej a jeden na vnútornej strane, a spolupracujú na blokovaní rušivých okolitých zvukov počas hovoru.

Veľkým prekvapením je výdrž batérie, pričom výrobca uvádza až 11 hodín ničím nerušeného počúvania na jedno nabitie, ktoré sa predĺži na celkových 22 hodín s nabíjacím puzdrom. To disponuje funkciou rýchleho nabíjania, a už tri minúty v sieti poskytnú ďalšiu hodinu výdrže. Samozrejmosťou je prítomnosť USB-C konektora, ovládanie dotykom, a nabíjanie funguje aj bezdrôtovo či priamo z podporovaného smartfónu.

Nevýhodou je absencia aktívneho potláčania okolitého hluku, a musíme sa tak uspokojiť s pasívnou izoláciou, avšak funkcia Ambient Sound dokáže zvýšiť hlasitosť okolitého zvuku vtedy, keď ho používateľ potrebuje počuť.

Galaxy Buds+ sú dostupné v troch farbách, a ich cena je pre slovenský trh stanovená na 149 €. Samsung však ponúka špeciálnu akciu, vďaka ktorej ich môžeš získať úplne bezplatne. Pokiaľ si u jedného z oficiálnych predajcov predobjednáš nový Galaxy S20+ alebo Galaxy S20 Ultra 5G zo slovenskej distribúcie, dostaneš k nemu nové slúchadlá ako darček. Akcia platí do 8. marca, a všetky podmienky nájdeš na oficiálnej stránke výrobcu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom