Samsung dnes predstavil model Galaxy Z Flip, odvážny a štýlový, určený pre tých, ktorí sa radi vyjadrujú prostredníctvom najmodernejších technológií. Má displej s uhlopriečkou 6,7-palcov a v zloženom stave zmestí do každej dlane. Medzi ďalšie prednosti patrí originálna konštrukcia skrytého kĺbu a celkom nové, na mieru urobené rozhranie nadstavby One UI.

Model Galaxy Z Flip bude na Slovensku k dispozícii u vybraných predajcov od 21. februára. K dispozícii bude v dvoch farebných prevedeniach: Čierna (Black Mirror) a Fialová (Purple Mirror). Zákazníci si môžu smartfón predobjednať už dnes od 20:30 hod do 20.2. za odporúčanú maloobchodnú cenu 1 480 €.

Kupujúci sa v prípade nákupu Galaxy Z Flip distribuovaného v SR spoločnosťou Samsung nemusia báť náhodného mechanického poškodenia displeja. Súčasťou kúpnej ceny smartfónu je totiž ročné poistenie, vďaka ktorému má zákazník nárok na jednu poistnú udalosť so spoluúčasťou len 109 €. Ďalšie informácie sú dostupné na tomto odkaze.

Ďalší skladací Samsung je na tu

Kompaktné štýlové prevedenie Samsungu Galaxy Z Flip iste poteší všetkých, pre ktorých moderné technológie predstavujú hlavne možnosť osobného vyjadrenia sa. S týmto smartfónom to naozaj nie je problém, vďaka inovatívnym vlastnostiam je pre to ako stvorený. Galaxy Z Flip si so sebou môžete vziať všade, v zloženom stave nie je väčší ako bežná peňaženka. Vyzerá výborne a bez problémov sa zmestí do vrecka, kabelky alebo dlane.

Samsung/YouTube

Nenechaj si ujsť
Samsung predstavil najbrutálnejší smartfón: Galaxy S20 Ultra má 100-násobné priblíženie fotoaparátu a kapacitu RAM ako herné PC

Je úplne jedno, či je Galaxy Z Flip zavretý, stojí na stole alebo je úplne otvorený. V zavretom stave sa na displeji zobrazí dátum, čas a stav batérie. Hovor môžete prijať aj bez otvorenia smartfónu, aplikácie pre písanie správ sa spustia automaticky, akonáhle kliknete na upozornenie a otvoríte telefón. Prvý skladací sklenený displej od Samsungu – Galaxy Z Flip sa pýši displejom Infinity Flex s technológiou Ultra Thin Glass (UTG).

Samsung

Vďaka tomu je príjemne tenký a vyzerá veľmi elegantne a exkluzívne. Niečo také sa v kategórii skladacích smartfónov doteraz neobjavilo. Vďaka originálnej konštrukcii takisto odpadol výrez a ďalšie rušivé prvky, užívatelia majú k dispozícii celú plochu s pomerom strán 21,9:9. Galaxy Z Flip je vybavený konštrukciou skrytého kĺbu.

Samsung

Základom je technológia s dvoma vačkami, vyrobenými tak, aby bol smartfón v otvorenom aj zavretom stave dokonale stabilný a skladacia konštrukcia nebola na pohľad vôbec poznať. Galaxy Z Flip je pritom možné otvoriť prakticky v ľubovoľnom uhle, podobne ako notebooky. Okrem toho využíva systém skrytého kĺbu aj najnovšiu technológiu Samsungu založenú na nylonových vláknach, ktoré odpudzujú nečistoty a prach.

Fotoaparát, aký tu ešte nebol

Galaxy Z Flip dokáže stáť bez opory, čo výrazne rozširuje možnosti pri fotografovaní a natáčaní. Môžete napríklad ľahko zhotovovať skupinové snímky so samospúšťou alebo nočné zábery. Máte k dispozícii ľubovoľné uhly záberu a navyše voľné ruky, k fotografovaniu ani natáčaniu nepotrebujete žiadny statív. Po zotmení môžete bez blesku využiť špeciálny nočný režim fotoaparátu alebo točiť pôsobivé časozberné videá vďaka funkcii Night Hyperlapse. Stačí smartfón otvoriť a postaviť ho na stôl.

Samsung

Nenechaj si ujsť
Samsung Galaxy S20 prepisuje schopnosti mobilnej fotografie 8K videom a krásnym vzhľadom

V zavretom stave môžete rýchlo jednou rukou urobiť kvalitné selfie pomocou fotoaparátu na zadnej strane – na to nemusíte prístroj ani otvárať. Vďaka natáčaniu v 4K, funkcii Live Focus a stabilizátora si môžete vychutnať výbornú kvalitu videozáznamov. Galaxy Z Flip ponúka optimalizovaný duálny batériový systém, ktorý má vyšší výkon a pritom nezaberá viac priestoru.

Umožňuje káblové aj bezdrôtové dobíjanie, k dispozícii je aj systém Wireless PowerShare, ktorý umožňuje bezdrôtovo dobíjať slúchadlá Galaxy Buds, hodinky Galaxy Watch alebo iný telefón. Technológia Samsung Knox chráni užívateľov a ich zariadenia na mnohých úrovniach od procesora po softvér, jej súčasťou sú mesačné a štvrťročné bezpečnostné aktualizácie.

[supsystic-tables id=166]

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú