Tento rok je veľtrh MWC bez výraznejšieho zásahu Samsungu, ktorý sa rozhodol, že svoj vlajkový klenot pre rok 2017 uvedenie na samostatnom predstavení. Týmto spôsobom chce tak strihnúť pozornosť celého technologického sveta len a len na seba.   

Vzhľadom k tejto skutočnosti tak najväčší výrobca smartfónov na svete priniesol tentoraz do Barcelony len nové tablety a vylepšené okuliare pre virtuálnu realitu. Pre všetkých tých, ktorí ale na S8-čku čakajú, však predsa len ponúkol teaser a presný dátum oficiálneho predstavenia. To sa teda uskutoční už 29. marca, pričom dôležitú úlohu v novinke bude zohrávať najmä špičkový procesor Snapdragon 835, zbrusu nový asistent s umelou inteligenciou Bixby, respektíve jedno výborné prekvapenie.

Tým prekvapením budú exkluzívne slúchadlá od AKG priamo v balení. Ten, kto si teda high-end novinku z dielne Samsungu v budúcnosti kúpi, rozhodne nebude musieť riešiť dilemu nekvalitných slúchadiel z originálneho balenia. Aj takýmto spôsobom sa chce gigant odlíšiť od zvyšku konkurencie a veríme, že ostatné vlastnosti modelov S8/S8+ nás poriadne presvedčia a budú naozaj stáť za to.

Nenechaj si ujsť
Máme kompletné špecifikácie Galaxy S8: Super jemný displej a jeden z najlepších fotoaparátov

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom