Samsung a Apple sú odvekými rivalmi, ktorí neustále zápasia o priazeň zákazníkov. V snahe znemožniť konkurenčné produkty si spoločnosti zvyknú doberať svojich protivníkov vtipnými videami. V najnovšom videu Samsung zosmiešňuje smartfóny s logom nahryznutého jablka. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Samsung ako dlhoročný konkurent Applu v snahe vyzdvihnúť možnosti svojich smartfónov vytvoril video, v ktorom ich porovnáva s iPhonmi z rokov minulých. Možnosťami, funkciami či výbavou modely tohto kórejského výrobcu mnohokrát predčili konkurenciu z Kalifornie, čo dokazuje aj toto vtipné video.

Samsung sa vysmieva Applu

V ňom si gigant uťahuje napríklad z vodeodolnosti iPhonov, ktorou bola vybavená až minuloročná 7-čka. V dobe, keď Samsung zákazníkom ponúkal masívne modely z rady Galaxy Note, mal Apple v ponuke smartfóny s malou uhlopriečkou.

Nenechaj si ujsť
Staršie Samsungy sú vraj stále lepšou voľbou ako najnovšie iPhony

S rovnakým dôvtipom kladie toto video dôraz aj na 3,5 mm jack, ktorý má vo výbave aj posledná pýcha Samsungu, no v posledných generáciách iPhonov ho už nenájdeme. Všetko, čo tento výrobca Applu vytýka, nájdeš v priloženom videu, ktoré rozhodne stojí za pozretie. Myslíš, že sa Samsungu táto reklama vydarila?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
86%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
7%
Neznášam to
7%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]