Samsung a Apple sú odvekými rivalmi, ktorí neustále zápasia o priazeň zákazníkov. V snahe znemožniť konkurenčné produkty si spoločnosti zvyknú doberať svojich protivníkov vtipnými videami. V najnovšom videu Samsung zosmiešňuje smartfóny s logom nahryznutého jablka. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Samsung ako dlhoročný konkurent Applu v snahe vyzdvihnúť možnosti svojich smartfónov vytvoril video, v ktorom ich porovnáva s iPhonmi z rokov minulých. Možnosťami, funkciami či výbavou modely tohto kórejského výrobcu mnohokrát predčili konkurenciu z Kalifornie, čo dokazuje aj toto vtipné video.

Samsung sa vysmieva Applu

V ňom si gigant uťahuje napríklad z vodeodolnosti iPhonov, ktorou bola vybavená až minuloročná 7-čka. V dobe, keď Samsung zákazníkom ponúkal masívne modely z rady Galaxy Note, mal Apple v ponuke smartfóny s malou uhlopriečkou.

Nenechaj si ujsť
Staršie Samsungy sú vraj stále lepšou voľbou ako najnovšie iPhony

S rovnakým dôvtipom kladie toto video dôraz aj na 3,5 mm jack, ktorý má vo výbave aj posledná pýcha Samsungu, no v posledných generáciách iPhonov ho už nenájdeme. Všetko, čo tento výrobca Applu vytýka, nájdeš v priloženom videu, ktoré rozhodne stojí za pozretie. Myslíš, že sa Samsungu táto reklama vydarila?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
86%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
7%
Neznášam to
7%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]
  • Jakub Smolka

    keď som toto video dneska videl veľmi mi zdvihlo náladu :D

  • Mirec

    Samsung sa tak má komu vysmievať… Mal som niekoľko Samsungackych mobilov, po pár týždňoch boli spomalene tak, že ledva išli, v kuse som musel uvoľňovať prepchatú pamäť aby išiel aspoň trochu svižnejšie, plasty boli po roku používania úplne zošúchané, a keď som ho po dvoch rokoch vymieňal za nový bol som rád, že ešte vôbec ako tak išiel, Mal som aj ich úžasne chytré hodinky, po dvoch dvojmesačných opravách, som ich radšej strelil za polovicu na bazoši. No a ak ste náhodou investovali kopec peňazí do Note 7 a nevybuchol Vám, tak s ním neprejdete ani len letiskovou kontrolou, lebo je taký nebezpečný.

  • Henrich

    iPhone funguje ako na začiatku, tak aj po polroku používania.