Všetci skalní fanúšikovia čakajú na predstavenie asi najočakávanejšej vlajkovej lodi tohto roka, Samsungu Galaxy S8. Počas čakania na predstavenie, ktoré sa bude konať už koncom mesiaca, nás ale internet pravidelne zásobuje novými videami či fotografiami. 

Na YouTube sa tentoraz objavilo krátke 5-sekundové video s čiernou verziu Galaxy S8-čky. Vyzerá veľmi dôveryhodne a je na ňom predvedená celá predná a zadná strana. Dizajn je totožný s tým, ktorý sme doteraz videli na všetkých fotografiách či renderoch. Predná strana teda ponúka veľmi úzke rámiky okolo displeja, neobsahuje fyzické domovské tlačidlo a vedľa hlavného fotoaparátu sa usadil snímač odtlačkov prstov.

Samsung Galaxy S7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

nenechaj si ujsť
Poznáme dátum spustenia predaja Samsungu Galaxy S8
Nová vlajková loď sa objavila aj v databáze benchmarkovej aplikácie Geekbench pod kódovým označením SM-G955U a SM-G950U. Testovaný model mal nainštalovaný Android 7.0 Nougat, no finálny model bude pravdepodobne už disponovať novším Androidom 7.1. Výbava na čele so Snapdragonom 835 a 4 GB RAM skórovala 1916 bodov v teste jedného jadra a 6011 bodov v teste viacerých jadier. Bude to teda špičková vlajková loď v roku 2017 s atakom na najvyššie pozície benchmarkov.

zdroj fotografie: Geekbench

SM-G955U je však pravdepodobne označenie pre väčšie Galaxy S8+. Rozdielom medzi týmito modelmi bude len veľkosť displeja a kapacita batérie (3000 vs 3500 mAh). Oficiálna konferencia UNPACKED sa bude konať už 29. marca a my ju, samozrejme, budeme podrobne sledovať s najrýchlejším prísunom informácií.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom