Zatiaľ čo väčšina svetových spoločností predstavila svoje tromfy na technologickom veľtrhu MWC, spoločnosť Samsung sa rozhodla trochu inak. Už od včera totižto máme oficiálne potvrdené, že nadchádzajúce vlajkové smartfóny od tohto výrobcu budú predstavené na samostatnej akcii, ktorá sa bude konať 29. marca.

Ani po potvrdení oficiálneho dátumu predstavenia sa však neprestávajú objavovať nové a nové úniky informácií. Ba čo viac, na YouTube sa behom krátkych chvíľ objavili dve videá, ktoré zachytávajú modely Samsung Galaxy S8 a S8+ priamo v akcii. Prvé z nich sa dostalo na kanál s názvom MobileFunTV, pričom sa na pár sekundovom zábere vynímala zlatá verzia pripravovaného vlajkového prístroja. Naopak druhé video zachytávalo tmavý farebný variant, v ktorom sa však predviedli obe veľkostné verzie. Videá pritom opäť potvrdzujú predošlé úniky a s najväčšou pravdepodobnosťou tak máme dočinenia s finálnym prototypom týchto nesmierne očakávaných smartfónov.


Nenechaj si ujsť
Máme kompletné špecifikácie Galaxy S8: Super jemný displej a jeden z najlepších fotoaparátov

Obe veľkostné verzie majú ponúknuť na svojej prednej strane takmer bezrámikový Super AMOLED QuadHD+ displej so zahnutými hranami. Rovnako sa očakáva využitie nedávno odhalených čipsetov Snapdragon 835, respektíve Exynos 9. V novinkách by tiež nemal chýbať snímač dúhovky oka. Nanešťastie, skener odtlačkov prstov bol presunutý na zadnú stranu, pričom sa tiež musíme rozlúčiť s ikonickým hardvérovým domovským tlačidlom. To bude nahradené celým navigačným panelom, umiestneným priamo na displeji. Čerešnička na torte v podobe kvalitných AKG slúchadiel má byť implementovaná v základnom predajnom balení.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom