Samsung Galaxy S8 a S8 Plus sa oficiálne dostanú do predaja 28. apríla. Predobjednávky však prijímajú eshopy už teraz a zatiaľ to vyzerá „našlapane“. 

Juhokórejskému obrovi sa práca s takmer bezrámikovým „Infinity Edge“ displejom podarila na jednotku. Najmä vďaka nemu vzbudzuje S8-čka obrovský záujem. Spolu s S8+ už teraz prekonali počet predobjednávok minuloročných vlajkových modelov. Jeden z predstaviteľov Samsungu dokonca potvrdil, že v domovskej krajine si ľudia kombinovane z S8/S8+ predobjednali až 728 000 kusov. Pred dvomi dňami to bolo 620 000 kusov, čo tak  znamená nárast o 50 000 nových objednávok za jeden jediný deň.

Samsung Galaxy S8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

samsung galaxy s8
zdroj fotografie: PC Advisor

nenechaj si ujsť
Video: Najočakávanejší rýchlostný súboj medzi iPhonom 7 Plus a najnovším Samsungom Galaxy S8 pozná víťaza!

Zo spomínaných 620 tisíc kusov bolo okolo 150 tisíc Galaxy S8+ v 128 GB verzii, ktorého cena dosahuje takmer 1000 €. „Čína je trh, ktorého sa nikdy nevzdáme. Napriek tomu, že posledné dva roky na tomto trhu pre nás boli ťažké, veríme, že čínski zákazníci budú reagovať a rozpoznajú dobré produkty.“ – povedal predstaviteľ Samsungu. Počet predobjednávok v ostatných častiach sveta nepoznáme, no môžeme si byť istí, že dopyt bude všade obrovský.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom