Nová vlajková loď kórejského giganta príde k zákazníkom aj na Slovensku už koncom budúceho týždňa. Na tento dizajnový a hlavne poriadne nadupaný high-end čaká množstvo netrpezlivých zákazníkov.

K niektorým šťastlivcom sa však zariadenie dostalo už skôr. Nanešťastie ale hlásia jednú zásadnú chybu, ktorá môže výrazným spôsobom prehovoriť do predajov. Podľa zdrojov z The Korea Herald trápi najnovší Samsung problém s jeho najväčšou pýchou, a teda novým, takmer bezrámikovým Infinity displejom. Mnohí experti ho označili za najlepší na trhu, žiaľ, nové správy tieto tvrdenia mierne znehodnocujú. Prví majitelia totiž bojujú s chybou, kedy majú farby displeja až príliš červený nádych.

zdroj fotografie: Dgtle

Samozrejme, problém by sa dal odstrániť korekciou farieb priamo v nastaveniach, avšak podľa poškodených ani tento variant nepomáha. Spoločnosť sa ale odvoláva s týmto vyhlásením: „Nie je to problém kvality a tento problém sa dá veľmi ľahko opraviť v samotnom smarfóne. Ak sa používateľom budú zdať farby displeja nadmerne červené, môžu zájsť do servisného strediska, kde im technici problém odstránia.“

Nenechaj si ujsť
Samsung do Galaxy S8 pridal nové tlačidlo, ktorého funkcionalitu teraz pred používateľmi blokuje

zdroj fotografií: Reddit

Novinka je zatiaľ dostupná minimálnemu množstvo používateľov a skutočne ťažká úloha začne až za niekoľko dní. Po otvorení svetových predajov sa až ukáže, či spravil Samsung všetko správne a priniesol najpokročilejšiu vlajkovú loď v histórii. Dovtedy nám neváhaj napísať do komentárov, či uvažuješ nad kúpou jednej z dvojice nových modelov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom