Nová vlajková loď kórejského giganta príde k zákazníkom aj na Slovensku už koncom budúceho týždňa. Na tento dizajnový a hlavne poriadne nadupaný high-end čaká množstvo netrpezlivých zákazníkov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

K niektorým šťastlivcom sa však zariadenie dostalo už skôr. Nanešťastie ale hlásia jednú zásadnú chybu, ktorá môže výrazným spôsobom prehovoriť do predajov. Podľa zdrojov z The Korea Herald trápi najnovší Samsung problém s jeho najväčšou pýchou, a teda novým, takmer bezrámikovým Infinity displejom. Mnohí experti ho označili za najlepší na trhu, žiaľ, nové správy tieto tvrdenia mierne znehodnocujú. Prví majitelia totiž bojujú s chybou, kedy majú farby displeja až príliš červený nádych.

zdroj fotografie: Dgtle

Samozrejme, problém by sa dal odstrániť korekciou farieb priamo v nastaveniach, avšak podľa poškodených ani tento variant nepomáha. Spoločnosť sa ale odvoláva s týmto vyhlásením: „Nie je to problém kvality a tento problém sa dá veľmi ľahko opraviť v samotnom smarfóne. Ak sa používateľom budú zdať farby displeja nadmerne červené, môžu zájsť do servisného strediska, kde im technici problém odstránia.“

Nenechaj si ujsť
Samsung do Galaxy S8 pridal nové tlačidlo, ktorého funkcionalitu teraz pred používateľmi blokuje

zdroj fotografií: Reddit

Novinka je zatiaľ dostupná minimálnemu množstvo používateľov a skutočne ťažká úloha začne až za niekoľko dní. Po otvorení svetových predajov sa až ukáže, či spravil Samsung všetko správne a priniesol najpokročilejšiu vlajkovú loď v histórii. Dovtedy nám neváhaj napísať do komentárov, či uvažuješ nad kúpou jednej z dvojice nových modelov.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
5%
Páči sa mi to
15%
Chcem to
20%
Mám to
5%
Nepáči sa mi to
55%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
  • Kubo102030

    Kašlem im na celý Samsung, kúpil som si Mi Mix Pro za takmer polovičnú cenu S8+ :D

  • Storm Chase

    Chybicka se vloudi, da sa najst takmer na kazdom smartphone. Smasung bohuzial na seba pritiahol velku pozornost takze teraz bude pod drobnohladom a kazdy chybu si ihned niekto vsimne a necha im to vyzrat :)

  • Mário

    Ja som ho kupil v nay dome, reklamujem ho cez samsung, teda je v serise. Docital som sa ze samsung vymeni za novy ale to uz by som ho mal asi doma zo servisu. Kolega kupil v Datarde a ma ten isty problem. Aktualizacia nepomohla, farby stiahnute aj v telefone a aj na tom cisle #* no nepomohlo.Dal to uz aspom niekto reklamovat? Ako dopadol? [email protected] napiste mi prosim, bo ma ide slaktrafit. Novy telefon a taketo problemy.