Oficiálne predstavenie očakávaného Samsungu Galaxy S8 a jeho väčšieho dvojčaťa s prívlastkom „Plus“ sa už nezadržateľne blíži. S blížiacim sa dátum sa dostáva na povrch stále viac informácií. Posledné správy o rozmeroch oboch noviniek nám prinášajú predstavu, akými veľkými smartfónmi oba kúsky budú. 

Trend bezrámikových smartfónov začalo ešte v minulom roku Xiaomi so svojim revolučným modelom Mi MIX. V tomto roku ho budú ostatní výrobcovia nasledovať, čo sme mali možnosť vidieť aj na veľtrhu MWC 2017. Tam nám však chýbala vlajková loď od Samsungu. Spoločnosť oficiálne predstaví novú S8-ku a jej verziu „Plus“ až koncom marca. Teraz však vďaka uniknutým rozmerom oboch noviniek získavame predstavu, ako veľké budú nové vlajkové lode Samsungu v porovnaní s top modelmi ostatných výrobcov.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Galaxy S8zdroj fotografie: 9to5Google

Nenechaj si ujsť
Takéto majú byť európske ceny Samsungu Galaxy S8 a Galaxy S8+!

V porovnaní s nedávno odhaleným LG G6 je model Galaxy S8 podľa uniknutých rozmerov o čosi vyšší, no na šírku sú si oba modely veľmi podobné. Nová G6-ka je svojím vyhotovením pomerne kompaktným smartfónom s veľkým displejom. Displej Samsungu Galaxy S8 s netradičným pomerom strán však môže byť predzvesťou toho, čo môžeme očakávať v budúcich zariadeniach. Väčšia verzia s prívlastkom „Plus“ bude vhodnejšia pre milovníkov multimediálneho obsahu, ktorý sa najlepšie pozerá na veľkej obrazovke.

Galaxy S8zdroj fotografie: PhoneArena

Samsung Galaxy S8+ so svojim 6,1″ displejom vôbec nebude žiadnym „drobcom“. Svojou veľkosťou sa vyrovná aj iPhonu 7 Plus, no rozdiely sú najmä v šírke oboch zariadení, a to vďaka zahnutým okrajom modelu S8+. Užšia obrazovka s pomerom strán 18,5:9 však môže zlepšiť používanie smartfónu jednou rukou. Aj napriek tomu ide o poriadne veľké zariadenie, no vo svojej veľkostnej kategórii padne používateľovi do ruky lepšie ako napríklad Nexus 6P od spoločnosti Google. Rozmýšľaš už nad kúpou nového Samsungu Galaxy S8 alebo S8+?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom