Do predstavenia vlajkovej lode Samsung Galaxy S8, respektíve Galaxy S8 Plus, ostáva ešte pár týždňov, no všetko podstatné o ňom už nejaký čas vieme. Vždy sa však nájde niekto, kto nás prekvapí ďalšími novými informáciami.

Rovnako na tom je aj známy bloger Roland Quandt, ktorý na svojom Twitter profile zverejnil ceny S8-čiek v eurách a farebné prevedenia, v ktorých budú dostupné. Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus sa teda podľa neho budú v Európe predávať v troch farebných prevedeniach. Konkrétne ide o čierne, strieborné a fialové.

Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

galaxy s8

Zľava: Galaxy S8, Galaxy S7 Edge, Galaxy S8+

zdroj fotografie: Benjamin Geskin

nenechaj si ujsť
Všetky články o Galaxy S8/S8 Plus na jednom mieste

Ako sú na tom ceny? O cenovej politike sme už tiež čo to počuli, ale čiastky v eurách sú pre nás dôležitejšie. Cena základnej S8-čky sa má zastaviť na 799 eurách a väčší brat, S8 Plus, bude o rovnú stovku drahší, teda 899 €. V porovnaní s predošlou generáciou sú teda tohtoročné ceny o čosi vyššie. Treba však mať na pamäti, že nová vlajková loď Samsungu prinesie markantné zmeny a zatiaľ nie je nič oficiálne potvrdené.

 

 

Pokiaľ by si sa chcel o týchto novinkách dozvedieť viac, určite navštív odkaz vyššie, kde nájdeš všetky články týkajúce sa Samsungu Galaxy S8, respektíve S8 Plus. Budú ti prekážať vyššie ceny smartfónov alebo si si ochotný za inovácie priplatiť?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom