O Samsungu Galaxy S8 sme sa za tých pár mesiacov čakania už dozvedeli mnoho informácií. Medzi aktuálne najvernejšie patria fotografie tejto novinky, na ktorých je snímač odtlačkov prstov umiestnený na zadnej strane, hneď vedľa fotoaparátu. Tento fakt teraz potvrdzujú aj fotografie ochranných krytov. 

Posledné mesiace priniesli mnoho špekulácií a renderov, ktoré sa majú týkať pripravovanej vlajkovej lode Galaxy S8 od Samsungu. V skutočnosti sa len hŕstka zo všetkých informácií približuje pravde. To sa týka aj renderov ochranných krytov pre pripravovanú novinku. Len pred pár týždňami unikli na verejnosť rendery krytu pre Galaxy S8-ku od známeho výrobcu kvalitných ochranných krytov, Ghosteku. Žiaľ, ani tieto rendery neobsahovali to, čo prinášajú najnovšie fotografie.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


zdroj fotografie: VenyaGeskin1

Nenechaj si ujsť
Toto sú predpokladané cenovky jednotlivých verzií Samsungu Galaxy S8

Na portáli Weibo sa objavilo niekoľko snímok, ktoré jasne zobrazujú kryty pre obe veľkostné verzie novej S8-ky. To, čo robí tieto fotografie uveriteľnými, je výrez pre snímač odtlačkov prstov na zadnej strane krytov, hneď vedľa výrezu pre snímač fotoaparátu a prisvetľovaciu LED diódu.

zdroj fotografie: Weibo

Umiestnenie výrezu pre snímač odtlačkov prstov sa totiž zhoduje s fotografiami, ktoré pred krátkym časom uverejnil Evan Blass. Jeho odhalenia sú často pravdivé, preto zrejme nie je dôvod jeho informáciám neveriť. No malé pochybnosti sa nájdu aj v tomto prípade. Pri bližšom pohľade na fotografiu môžeme vidieť trocha väčší šum okolo loga Samsungu, čo by mohlo znamenať, že snímku niekto upravoval. Taktiež nie je úplne isté, či bude výrez dostatočne veľký, aby umožnil priložiť na snímač celý prst. Preto treba brať tieto informácie s nadhľadom. Istejšie už znejú podrobnejšie špecifikácie Samsungu Galaxy S8/S8 Plus. Pod jeho kapotou sa bude nachádzať najvýkonnejší kúsok z dielne Qualcommu, procesor Snapdragon 835.

Zobraziť slovenskú cenu Samsungu Galaxy S7 Edge

zdroj fotografie: PhoneArena

Týmto čipom bude vybavený model pre americký trh a zvyšné krajiny by mali dostať najnovší Exynos 8895. S procesormi bude spolupracovať operačná pamäť RAM o veľkosti 4 / 6 GB. Hlavný fotoaparát dostane rozlíšenie 12 MPx a jeho selfie verzia na prednej strane prinesie rozlíšenie 5 MPx. Očakáva sa, že „menšia“ verzia s 5,7″ displejom bude napájaná 3250 mAh batériou. Tú bude možné dobíjať prostredníctvom USB Type-C konektora. Prvé zábery Samsungu Galaxy S8 sa majú podľa doterajších správ objaviť už o pár týždňov na konferencii MWC 2017 v Barcelone. Tam nám výrobca môže ukázať presnú podobu novinky, ktorá by mala byť oficiálne predstavená už 29. marca v New Yorku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom