Dátum predstavenia vlajkových lodí Samsung Galaxy S10 sa pomaly, ale isto približuje. Ako je to už zvykom, tesne pred predstavením na svetlo sveta vyplávajú masívne úniky. Tie najnovšie zobrazujú reálne zariadenia a krypto-peňaženku.

O prvý únik sa postaral leakster Ben Geskin na sociálnej sieti Twitter. Zverejnené obrázky zobrazujú reálne zariadenie, ktorým by mal byť Samsung Galaxy S10. Z obrázkov si môžeme všimnúť tenučké rámiky okolo displeja, pričom brada smartfónu je o niečo hrubšia. Displej má charakteristické zaoblenie, ktoré poznáme z línie Galaxy S.

Najdôležitejšou novinkou je však výrez v tvare kruhu pre predný fotoaparát umiestnený v pravom hornom rohu displeja. Vďaka tomu sa mohol horný rám zmenšiť oproti predchodcovi. Zaujímavosťou je však obsah, ktorý displej zobrazuje. Na ňom môžeme vidieť implementáciu kryptopeňaženky od Samsungu pod názvom Blockchain KeyStore. Peňaženka umožňuje používateľovi importovať kryptomeny ako Ethereum či Bitcoin pohodlne a bezpečne.

3,5 mm audio jack zostáva zachovaný!

O nasledujúci únik sa postaral nemecký portál AllAboutSamsung, ktorý narozdiel od predchádzajúceho úniku ukazuje aj väčší variant vlajkovej lode Samsung Galaxy S10+. Ten je charakteristický nielen väčšími rozmermi, ale aj elipsovitým výrezom v displeji. Ten totižto ukýva duálny fotoaprát. Z obrázkov tiež vidíme zachovanie 3,5 mm audio jacku na spodnom ráme spolu s USB Type-C portom a mriežkami pre reproduktor.

Zadná strana naopak ukazuje farebné prevedenia, ktoré sú známe už z predchodcov. Jedná sa o čiernu farbu Midnight Black v prípade modelu S10 a striebornú farbu Arctic Silver na Galaxy S10+. Okrem toho môžeme spozorovať už skôr avizovaný trojitý fotoaparát, ktorým budú disponovať oba modely. Keďže podobných únikov koluje vo svete čoraz viac, zdá sa, že sa pozeráme na zariadenia, ktoré budú aj reálne predstavené 20. februára.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom