Pred pár týždňami nám kórejský Samsung prezentoval svoju najvyspelejšiu vlajkovú loď doteraz. Nový Galaxy Note 9 sa stal terčom pozornosti vďaka svojim inováciám a vlastnostiam, medzi ktoré ale výrobca nezahrnul jednu žiadanú farbu. Chýbajúci farebný variant modelu bude do ponuky doplnený a po vzore Galaxy Note 8 sa tak čoskoro dočkáme aj strieborného Samsungu Galaxy Note 9.

Samsung priniesol svoju dlho očakávanú vlajkovú loď ešte začiatkom augusta a vnukol jej všetky špecifikácie hodné prémiového smartfónu pre rok 2018. Výkonný hardvér, elegantný dizajn, skvelé fotoaparáty a ikonické pero S Pen výrobca zahrnul do konštrukcie v krásnych farbách, medzi ktorými však jedna doteraz chýba.

Samsung do striebornej zahalí aj Galaxy Note 9

Minulý rok nám táto kórejská spoločnosť ukázala Galaxy Note 8 aj v striebornom prevedení, no to sa medzi farby modelu Galaxy Note 9 nedostalo. Aktuálne si tak môže zákazník na Slovensku kúpiť túto novinku vo farbe Ocean Blue a Midnight Black. Do ponuky však onedlho pribudne aj strieborný variant, ktorý sa podľa posledných informácií dostane do Spojených štátov, no jeho príchod k nám je zatiaľ otázny.

Nenechaj si ujsť
Samsung opäť raz prekonal sám seba. Galaxy Note 9 má najdokonalejší displej na svete

Samsung by ale rozhodne potešil aj svojich slovenských fanúšikov, pokiaľ by im doprial ďalšie farebné prevedenie. Podobu striebornej Galaxy Note 9-ky odhalil uniknutý oficiálny render, ktorý bude použitý pri jej prezentácii. Presný čas príchodu tejto novej farby ale zatiaľ nie je známy, no mohlo by sa tak stať už čoskoro. O prípadnom príchode striebornej verzie tejto novinky na Slovensko budeme samozrejme informovať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú