banner-mi-note-2Všetko nasvedčuje tomu, že S8-čka bude dokonalá v mnohých smeroch. Gigant pripravuje obrovské vylepšenia, ktoré majú dopomôcť k tomu, aby verejnosť úplne zabudla na nepodarený phablet Note 7.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Najhodnotnejším prvkom Note série bolo jednoznačne pero S-Pen. Žiaľ, ak sa scenár o kompletnom ukončení tejto populárnej línie phabletov naozaj naplní, s inteligentným perom sa už možno nestretneme. Pre všetkých nadšencov tohto vynikajúceho doplnku však svitá na lepšie časy, a to už o niekoľko mesiacov. Podľa popredných čínskych médií totižto Samsung plánuje tento ikonický prvok ponechať a ponúkať ho ako externý doplnok pri kúpe novej vlajkovej lodi Galaxy S8.

note-7-s-pen-funkcie

Funkcie S-Pen v Note 7

zdroj fotografie: Dgtle

K peru sa úmerne viaže aj potreba väčšieho displeja, čo taktiež nebude problém, nakoľko v plánoch je verzia so 6-palcovým displejom. Ak sa tieto dve pomerne veľké vlastnosti skombinujú s dokonalým displejom, vysokým výkonom a špičkovým fotoaparátom, na Note sériu fanúšikovia skutočne môžu veľmi rýchlo zabudnúť. Aj tieto informácie sú však zatiaľ len v rovine dohadov a ešte stále si nie sme istí, aké vlastnosti S8-čka naozaj prinesie.

TIP: Dohady hovoria, že zväčšená verzia Samsungu Galaxy S8 ponesie až 6-palcový displej

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]