banner-mi-note-2Po sklamaní z dlho očakávaného phabletu Galaxy Note 7, do ktorého juhokórejská spoločnosť vkladala veľké nádeje, sa povráva o celkovom zrušení tejto prémiovej rady. Samsung by sa však phabletov, ktoré vlastne sám vynašiel nikdy nevzdal, čo potvrdzujú aj správy o zväčšenej verzii nastávajúcej vlajkovej lodi Galaxy S8.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Najnovšie správy opäť spomínajú tohto obra, ktorý by mal potešiť všetkých priaznivcov veľkých displejov. Samsung Galaxy S8 Plus, ako by mohol znieť jeho názov, by mal totižto prísť so 6-palcovým 2K displejom. Malo by sa pritom jednať o panel so zaoblenými okrajmi. Zaoblený displej bude prítomný aj v klasickej verzii bez dodatku Plus. Tá ponúkne o niečo menšiu uhlopriečku, pričom sa najviac spomína hodnota 5-palcov. Obe verzie by mali disponovať aj minimalizovanými rámikmi vôkol spomínaných displejov. Mali by tak vypĺňať približne 90 % z prednej plochy.

Xiaomi Mi Note 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

samsung-galaxy-s8-novy-koncept-3
zdroj fotografie: Mydrivers

Rovnako sa špekuluje aj o umiestnení skenera odtlačkov prstov. Staršie správy sa pohrávali s myšlienkou, že by sa skener mohol nachádzať na zadnej strane, avšak, nové správy zase spomínajú umiestnenie priamo na displeji. Nanešťastie, zatiaľ si nemôžeme byť istí žiadnou z týchto informácií, nakoľko Samsung si svoj poklad starostlivo stráži. Celkom určite sa však bude výrazne líšiť od minuloročnej S7-čky. Technologický gigant sa však musí poriadne snažiť, pretože v útrobách jeho najväčšieho konkurenta, spoločnosti Apple, sa chystá taktiež niečo veľké.

TIP: Samsung Galaxy S8 má obsahovať záhadný „Beast Mode“

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
25%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]