banner-mi-note-2Po sklamaní z dlho očakávaného phabletu Galaxy Note 7, do ktorého juhokórejská spoločnosť vkladala veľké nádeje, sa povráva o celkovom zrušení tejto prémiovej rady. Samsung by sa však phabletov, ktoré vlastne sám vynašiel nikdy nevzdal, čo potvrdzujú aj správy o zväčšenej verzii nastávajúcej vlajkovej lodi Galaxy S8.

Najnovšie správy opäť spomínajú tohto obra, ktorý by mal potešiť všetkých priaznivcov veľkých displejov. Samsung Galaxy S8 Plus, ako by mohol znieť jeho názov, by mal totižto prísť so 6-palcovým 2K displejom. Malo by sa pritom jednať o panel so zaoblenými okrajmi. Zaoblený displej bude prítomný aj v klasickej verzii bez dodatku Plus. Tá ponúkne o niečo menšiu uhlopriečku, pričom sa najviac spomína hodnota 5-palcov. Obe verzie by mali disponovať aj minimalizovanými rámikmi vôkol spomínaných displejov. Mali by tak vypĺňať približne 90 % z prednej plochy.

Xiaomi Mi Note 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

samsung-galaxy-s8-novy-koncept-3
zdroj fotografie: Mydrivers

Rovnako sa špekuluje aj o umiestnení skenera odtlačkov prstov. Staršie správy sa pohrávali s myšlienkou, že by sa skener mohol nachádzať na zadnej strane, avšak, nové správy zase spomínajú umiestnenie priamo na displeji. Nanešťastie, zatiaľ si nemôžeme byť istí žiadnou z týchto informácií, nakoľko Samsung si svoj poklad starostlivo stráži. Celkom určite sa však bude výrazne líšiť od minuloročnej S7-čky. Technologický gigant sa však musí poriadne snažiť, pretože v útrobách jeho najväčšieho konkurenta, spoločnosti Apple, sa chystá taktiež niečo veľké.

TIP: Samsung Galaxy S8 má obsahovať záhadný „Beast Mode“

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom