Predplatitelia Amazonu sa môžu tešiť na ďalšiu akčnú bombu. Po nedávnom zaradení očakávanej, aj keď vlažne prijatej snímky Without Remorse v hlavnej úlohe s Michaelom B. Jordanom (séria Creed), na Prime Video mieri Chris Pratt v akčnej sci-fi The Tomorrow War.

Na čom si všetky film vychutnáš v skvelej kvalite?

Pozri si ho na 58-palcovom televízore s technológiou Ambilight, 4K rozlíšením, operačným systémom Android a podporou HDR10+.

PREČÍTAJ SI CELÝ –>ČLÁNOK<–

Film doposiaľ dostal len krátky, no pútavý teaser, teraz už ale Amazon svoje eso v rukáve ukazuje v plnej paráde a zdá sa, že sa skutočne máme na čo tešiť. Podľa upútavky pôjde o akciou nabitý sci-fi triler, v ktorom nebude núdza o napätie, násilné strety, dobyvačných mimozemšťanov, ale i príležitostný humor.

Svet sa vo filme ocitá vo veľkom nebezpečenstve. Skupinka cestovateľov v čase nás prišla z budúcnosti varovať pred globálnou hrozbou proti mimozemským narušiteľom s hrozbou, že ľudstvo v blízkej budúcnosti zanikne. Jedinou nádejou na zvrátenie udalostí zostávajú vojaci, ktorých možno transportovať z prítomnosti do roku 2051, do obdobia, kedy sa zápas o prežitie ľudstva vrcholí.

Chris Pratt, ktorý už má za sebou boje vo vesmíre v Strážcoch galaxie i Jurskom Parku, sa vžije do role stredoškolského učiteľa Dana Forestera, jedného z mnohých nevoľníkov, ktorých do boja povolá armáda budúcnosti. Dan je odhodlaný zachrániť svoju manželku i dcéru a asi netreba pripomínať, že v nadchádzajúcich bojoch zohrá kľúčovú úlohu.

Spojí sa pri tom s vedkyňou, ktorú si zahrá Yvonne Strahovsky (Predátor: Evolúcia) a aj s odcudzeným otcom, ktorého pre zmenu stvárni oscarový J. K. Simmons (Whiplash).

Prime Video

Snímku režijne zastreší Chris McKay, pre ktorého bude film s podobne hviezdnym obsadením absolútnou premiérou. Doposiaľ sa režisér z väčších filmov postaral len o animák Lego Batman, uvidíme teda, ako si s výzvou poradí.

The Tomorrow War mal byť pôvodne uvedený v kinách pod hlavičkou Paramount Pictures, kvôli COVID-19 však nakoniec za 200 miliónov putuje na streamovaciu platformu Amazonu. Podobne sa na Prime Video v nedávnej minulosti dostali napríklad Borat 2 či pokračovanie komédie Cesta do Ameriky.

Film bude v rámci Prime Video predstavený v piatok 2. júla, vzhľadom na zvýšené úsilie Amazonu o lokalizáciu obsahu aj pre českých a slovenských divákov je pravdepodobne, že The Tomorrow War si diváci pozrú aj s českým dabingom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom