Filmový Borat bol a vždy aj bude jedným z najkontroverznejších audiovizuálnych projektov, ktoré uzreli svetlo sveta. Niet divu, že sa obidva filmy po natočení dočkali masívneho vystrihovania nepoužiteľných záberov, a tak prišli ešte o veľké percento cezhraničného obsahu.

Ako ale informuje Polygon, minuloročné pokračovanie, natočené exkluzívne pre Amazon Prime Video, sa dočká rozšírenej edície. Málokto vie, že či už sa bavíme o pôvodnom filme z roku 2006, alebo pokračovaní, obidva filmy sprevádza komický a v podstate nezmyselný názov.

Toho sa dočká aj rozšírená edícia, pozostávajúca z vystrihnutých scén. Borat Supplemental Reportings Retrieved From Floor of Stable Containing Editing Machine ale nebude len tradičnou režisérskou edíciou. Prinesie totiž až 63 minút nového obsahu, čo z filmu robí takmer úplne nové pokračovanie.

Na akom TV si vychutnáš Borata v skvelej kvalite?

Pozri si ho na 58-palcovom televízore s technológiou Ambilight, 4K rozlíšením, operačným systémom Android a podporou HDR10+.

PREČÍTAJ SI CELÝ –>ČLÁNOK<–

Ohlásenie vynovenej verzie sprevádza aj tradične komický trailer so Sacha Baron Cohenom v hlavnej úlohe. Collider uvádza, že sa dočkáme napríklad premeny Tutara, zamilovania Borata do Alexy alebo hneď niekoľkých záberov charakteru z karantény. Dočkať by sme sa mali aj zákulisných scén, kde sa Cohen snaží uniknúť z Trumpovej demonštrácie.

Dátum premiéry bližšie stanovený nie je, no Amazon uvádza, že to bude čoskoro. Rovnako ako pokračovanie vydané koncom minulého roka, aj rozšírená edícia vyjde exkluzívne na Amazon Prime Video.

Zdroje: Polygon, Collider

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom