Už na konci decembra sa do kín chystá posledný diel pavúčej trilógie s Tomom Hollandom – Spiderman: No Way Home. O filme sa dlho hovorilo ako o možnej rozlúčke ikonického hrdinu s univerzom MCU, nakoniec je však všetko inak.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Ako informuje The Verge, Tom Holland aj Spider-Man v MCU zostávajú prinajmenšom na jednu ďalšiu trilógiu. V rozhovore pre Fandango to potvrdila producentka zo Sony, Amy Pascal.

„Toto nie je posledný film, ktorý s Marvelom urobíme a určite to nie je posledný film o Spider-Manovi. Pripravujeme sa na natáčanie ďalšieho Spider-Mana s Tomom Hollandom a Marvelom. Berieme to ako tri filmy, no a teraz sme pripravení natočiť ďalšie tri. Nie je to náš posledný film z MCU. Marvel a Sony budú pokračovať spolu ako partneri.“

Problematické práva

Aj keď prichádzajúci Spider-Man patrí medzi najočakávanejšie filmy posledných rokov (prvý trailer zbúral internet a prepisoval historické rebríčky), o budúcnosti pavúčieho hrdinu v MCU sa viedli siahodlhé debaty.

Nevieš sa dočkať? Prečítaj si aj
Toto sme tu ešte nemali. Tretí Spider-Man otrasie svetom MCU, toto všetko o ňom musíš vedieť

Na rozdiel od väčšiny hrdinov Marvelu totiž práva na Spider-Mana (a jeho parťákov, záporákov a prakticky všetky postavy z pavúčieho univerza) vlastní spoločnosť Sony, ktorá si buduje vlastný superhrdinský svet na čele s Venomom a Morbiusom.

Očakávalo sa preto, že po premiére No Way Home sa Spider-Man presunie práve sem, k čomu prispel aj samotný herec Tom Holland, ktorý sa nedávno vyjadril, že ak sa v úlohe Spider-Mana objaví aj po svojej 30-tke, urobil niečo zle.

Fanúšikovia tak pomaly začínajú špekulovať, o čom by nová trilógia mohla byť. Napovedať by mohol aj samotný film Spider-Man: Bez domova, ktorý v kinách štartuje 17. decembra. So 147 minútami je mimochodom štvrtým najdlhším filmom MCU.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú