Marvel Studios aj naďalej budujú naše očakávania ohľadom 22. filmu MCU. Štvrtá časť Avengers bude prvou snímkou, ktorá ukáže ničivý dopad Thanosovej výhry z Infinity War. Okrem iného však bude absolútnym vyvrcholením všetkých príbehov, ktoré sme doteraz videli. 

Ako správni fanúšikovia zbierame všetky možné informácie a skladáme si obraz toho, čo môžeme očakávať. Po ukážkach nepochybujeme, že Marvel to opäť dokáže. Avšak, aj napriek našej istote si užívame nové prehlásenia – tentokrát priamo od režisérov Avengers: Endgame!

Reakcie na Avengers: Endgame

Neskutočne očakávaný film musí byť ešte veľkolepejší, ako je vôbec možné. Vystupovať v ňom bude naozaj mnoho postáv, ktoré musia spoločne vyriešiť viacero príbehových línií. Jedna z najväčších otázok, ktorá sa okolo pripravovanej tímovky točí, je jednoduchá: ako to dokážu? Endgame totižto musí nielenže úspešne nadviazať na Infinity War, ale v istom zmysle ho aj prekonať. A to určite nie je ľahká úloha.

Niečo by nám o tom mohli povedať režiséri bratia Russovci, ktorí majú v rukách dosť možno najväčší film v histórii kinematografie. Ako porazia Thanosa? Príde nový záporák? Bude všetko inak, ako si myslíme? Nech už sú odpovede akékoľvek, ostáva toho naozaj veľa, čo treba v nadchádzajúcom filme vyriešiť. Je teda jasné, že musí byť dlhý. Už dávnejšie sme počuli, že runtime Avengers: Endgame sa môže vyšplhať na 3 hodiny, čo práve teraz testujú s prvými diváckymi premietaniami. Takto nám to oznámil jeden z režisérov:

“Štúdio s nami súhlasí ohľadom toho, ktorý príbeh je preň najlepší. Momentálne film žne úspech, od testovacích divákov sme mali skvelé reakcie a sme veľmi spokojní s jeho stavom.”

Marvel

Týmito povzbudivými slovami Joe Russo otvoril svoje prehlásenie. Ďalej pokračoval a povedal, že stále je pred nimi kopa práce. Endgame musí byť dokonalý, alebo sa tomu aspoň blížiť. Dosť možno najdôležitejší je však samotný príbeh, ktorý uzatvorí vyše 10-ročnú kapitolu MCU.“…, pracujeme na veľkom príbehu. Emócie sú jeho neoddeliteľnou súčasťou. S veľmi komplikovaným dejom a silnými emocionálnymi momentmi postáv prichádzajú isté požiadavky na priestor.” Priestor, o ktorom je tu reč, sú zhruba 3 hodiny času.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom