banner-p9
Spoločnosť Huawei len nedávno predstavila dlho očakávaný high-end model Huawei  Mate 9, ktorý prišiel hneď v dvoch verziách. Jednou z nich je aj špeciálna verzia v dizajne od Porsche, ktorý obsahuje aj okrajovo zahnutý displej. Teraz však má spoločnosť predstaviť ďalšiu verziu tohto modelu, ktorá prinesie pár vylepšení a nižšiu cenu ako prémiové Porsche.

Nová „Pro“ verzia Huawei Mate 9 sa už objavila na reálnych fotografiách, ktoré prezrádzajú kompaktnejšiu konštrukciu oproti štandardnej verzii. Zmenou prešiel aj snímač odtlačkov prstov, ktorý sa teraz bude nachádzať na prednej strane zariadenia, pod displejom. Táto verzia však bude dostupná exkluzívne iba v Číne. V klasickej ponuke pri Mate 9-ke nebude ani Porsche dizajn. Ten si môžu zákazníci vyžiadať, no vyjde to poriadne draho. Inak má pripravovaný Mate 9 Pro rovnako zahnuté okraje obrazovky ako nedávno predstavený „Porsche“ model.

Huawei Mate 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

huawei-mate-9-pro-4

Reálne fotky pripravovaného modelu unikli na verejnosť prostredníctvom stránky Weibo a podľa nich sa bude novinka veľmi podobať na high-end od spoločnosti Samsung, S7 Edge. Huawei Mate 9 Pro je na fotkách vo farbe „Champagne Gold“ s leštenou zadnou stranou. Takmer vo všetkom bude táto verzia pripomínať aktuálnu Mate 9-ku, až na pár dizajnových odlišností a lepšiu výbavu. Prvou zmenou je už spomínaný snímač odtlačkov prstov a k ďalším patrí zmenená poloha LED diód a laserového zaostrovania, ktoré teraz výrobca umiestnil nad a pod duálny fotoaparát. Viditeľnejšia je aj anténa a 3,5 mm jack sa nachádza na spodnej strane. Známe sú už aj parametre a cenovky jednotlivých verzií nového Mate 9 Pro a v galérii si môžete pozrieť ďalšie reálne fotografie zariadenia.

Špecifikácie Huawei Mate 9 Pro:
  1. 4 GB RAM + 64 GB ROM verzia s cenou 618 €
  2. 6 GB RAM + 128 GB ROM verzia s cenou 712 €
  3. 6 GB RAM + 256 GB ROM verzia s cenou 765 €
  4. Porsche dizajn s cenou 1328 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP