V obrovskom hangári spoločnosti SpaceX už prebiehajú práce na rakete Falcon Heavy, ktorú môžeš vidieť na jedinečných záberoch priamo od Elona Muska.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Elon Musk, ktorý okrem Tesly riadi aj SpaceX, nedávno informoval o plánoch tejto vesmírnej spoločnosti navštíviť červenú planétu našej slnečnej sústavy. Zdá sa, že odvážny cieľ skutočne plánuje zrealizovať, nakoľko montáž rakety Falcon Heavy už prebieha v plnom prúde. Práve tá má jedného dňa pristáť na pôde Marsu, čím sa ľudstvu podarí ďalší významný krok v objavovaní vesmíru. Svoje úspešné lety do tohto nekonečného priestoru už spoločnosť SpaceX dosiahla s raketou Falcon 9.


Nenechaj si ujsť
Elon Musk na to ide poriadne z ostra. Detailný plán na kolonizáciu Marsu už aj s obrovským počtom osôb, ktoré tam chce dostať

Tá zažila niekoľko úspešných štartov, ale aj opätovných pristátí. Vďaka tomu boli ušetrené nemalé náklady na cestovanie do vesmíru. Aj táto firma Elona Muska chce pokračovať vo svojich plánoch, ktoré sú opäť bližšie k realizácii. On sám nedávno na sociálnej sieti Twitter zverejnil krátke video so zábermi z hangáru, kde montáž rakety prebieha. O tom, aký impozantný tento stroj bude, sa môžeš presvedčiť v priloženom videu. Vyzerá skutočne fantasticky!

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]