V obrovskom hangári spoločnosti SpaceX už prebiehajú práce na rakete Falcon Heavy, ktorú môžeš vidieť na jedinečných záberoch priamo od Elona Muska.

Elon Musk, ktorý okrem Tesly riadi aj SpaceX, nedávno informoval o plánoch tejto vesmírnej spoločnosti navštíviť červenú planétu našej slnečnej sústavy. Zdá sa, že odvážny cieľ skutočne plánuje zrealizovať, nakoľko montáž rakety Falcon Heavy už prebieha v plnom prúde. Práve tá má jedného dňa pristáť na pôde Marsu, čím sa ľudstvu podarí ďalší významný krok v objavovaní vesmíru. Svoje úspešné lety do tohto nekonečného priestoru už spoločnosť SpaceX dosiahla s raketou Falcon 9.


Nenechaj si ujsť
Elon Musk na to ide poriadne z ostra. Detailný plán na kolonizáciu Marsu už aj s obrovským počtom osôb, ktoré tam chce dostať

Tá zažila niekoľko úspešných štartov, ale aj opätovných pristátí. Vďaka tomu boli ušetrené nemalé náklady na cestovanie do vesmíru. Aj táto firma Elona Muska chce pokračovať vo svojich plánoch, ktoré sú opäť bližšie k realizácii. On sám nedávno na sociálnej sieti Twitter zverejnil krátke video so zábermi z hangáru, kde montáž rakety prebieha. O tom, aký impozantný tento stroj bude, sa môžeš presvedčiť v priloženom videu. Vyzerá skutočne fantasticky!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú