V týchto dňoch prebieha v nemeckom Kolíne konferencia Gamescom 2018, kde sú každoročne predstavované rôzne herné novinky a informácie o chystaných tituloch.

S dobrou správou prišla spoločnosť Microsoft, ktorou potešila každého hráča PUBG na Xboxe. Už onedlho totiž hra prejde z Preview verzie do plnej a s ňou aj viacero noviniek. Hlavne však dostane všetko to, čo si už dlhšie užívajú hráči na PC.

Už o dva týždne

Hra dostane verziu 1.0 už 4. septembra. Stane sa tak približne desať mesiacov po tom, odkedy sa hra prvýkrát na Xboxe objavila. Medzi hlavné novinky patrí pridanie mapy Sanhok (4×4), v ktorej sa objavia aj nové zbrane a vozidlá. Zaujme aj premenlivé počasie, ktoré môže výrazne pozmeniť taktiku a priebeh celého boja. Pribudne tiež War mode, čo je v podstate zápas typu deadmatch. Boje tak budú oveľa zábavnejšia a akčnejšie.

Aktualizácia taktiež prinesie hernú menu, za ktorú si hráči budú môcť zakúpiť rôzne skiny a Event Pass. Do plnej verzie sa dostanú aj Achievementy z Preview verzie, takže sa hráči nemusia obávať ich straty a môžu tak pokračovať v ich kompletnom splnení.

Exkluzívne oblečenie a nový gamepad

Hráči, ktorí si zakúpia fyzickú kópiu Xbox #1.0/99 DLC, dostanú okrem iného aj exkluzívne oblečenie pre postavy, ktoré bude v štýle Xboxu. Osobitne sa bude dať zakúpiť Xbox skin na padák. Na oslavu PUBG, sa 30. októbra odštartuje predaj špeciálneho gamepade v štýle práve spomínanej hry. Jeho cena bude 69 dolárov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú