Spolu s príchodom finálnej epizódy Game of Thrones nám stanica HBO priniesla aj prvý trailer na tretiu sériu ich seriálu Westworld! Prvá séria zožala neuveriteľný úspech, zatiaľ čo tá druhá divákov nudila svojim pomalým tempom a bola naozaj zamotaná. Už budúci rok sa však dočkáme tretej série, ktorá by mala seriál zmeniť na nepoznanie, informuje portál comingsoon.net.

Konečne sa totižto pozrieme do reálneho sveta mimo simulácie a parku, v ktorom sme doposiaľ strávili väčšinu času. Druhá séria končila tým, že sa Dolores (Evan Rachel Wood) podarilo uniknúť v tele hostiteľa, ktorý vyzerá ako Charlotte Hale (Tessa Thompson). Čo nás teda čaká v ďalšej sérii?

Prvý trailer na tretiu sériu Westworld

Tešiť sa môžeme na novú hlavnú postavu, ktorú si strihne herec Aaron Paul (Breaking Bad, Need for Speed). Ten na konci traileru narazil na Dolores, ktorá je späť v tele Evan Rachel Wood, píše collider.com. Každopádne, ďalšie nové tváre budú Lena Waithe(Ready Player One, Master of None), hráč NFL Marshawn Lynch alebo Vincent Cassel (Čierna labuť).

Z predchádzajúcich sérií sa vrátia Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Ed Harris, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Luke Hemsworth, Talulah Riley, Rodrigo Santoro a Sir Anthony Hopkins. Dúfame, že nám tentokrát tvorcovia Jonathan Nolan a Lisa Joy neprinesú ďalšiu chaotickú sériu len preto, aby bola nepredvídateľná.

Zatiaľ to však vyzerá na veľmi zaujímavý sci-fi príbeh, ktorý má na prvý pohľad prvky cyberpunku. Nuž, neostáva nám nič iné ako čakať do roku 2020. Úplne presný dátum vydania zatiaľ bohužiaľ nepoznáme.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom