banner-xtouch
V inteligentných hodinkách výrobcovia spočiatku používali vlastné OS, no s príchodom Android Wear sa situácia úplne zmenila. Keďže bol vyvinutý špeciálne pre nositeľné zariadenia, výrobcovia ho okamžite začali používať vo svojich produktoch. Bluboo pravdepodobne nie je s týmto systémom úplne spokojný a vyzerá to tak, že začne používať klasický Android.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Väčšina lacnejších inteligentných hodiniek v súčasnosti umožňuje len počítať kroky, merať tep či zobrazovať notifikácie zo smartfónu. Práve toto sa chystá Bluboo zmeniť a mieni vyrobiť hodinky, ktoré budú schopné aj spúšťať aplikácie! Na exkluzívnych fotkách sa nachádzajú celokovové Bluboo Xwatch s takmer dokončeným Android OS.

bluboo-xwatch-realne-foto-1
Vzhľadom na použitie inteligentných hodiniek od nich nemôžeme očakávať žiadny prevratný výkon. Iné to nie je ani u Bluboo Xwatch. Android pobeží na bližšie nešpecifikovanom MediaTek čipsete, 512 MB RAM a aplikácie a iné súbory si budú musieť vystačiť so 4 GB úložiskom. Obsah sa bude zobrazovať na 1.3-palcovom displeji, rozlíšenie nebolo spomenuté. Do kovového 9.8 mm tela sa zmestila aj celkom slušná 480 mAh batéria. Bluboo potvrdilo aj cenu hodiniek, ktorá bude 93 € a budeme mať na výber z viacerých farebných rámikov. V predaji by mali byť už budúci mesiac.

bluboo-xwatch-realne-foto

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP