Telekom ako prvý zo slovenských operátorov spúšťa predobjednávky na najnovší iPhone. Nový iPhone SE bude dostupný k paušálom ÁNO a pri vybavení objednávky cez internet získajú zákazníci dodatočnú 20 € zľavu.

Záujemcovia o najnovší prírastok do rodiny smartfónov od Apple môžu vyplniť predobjednávkový formulár na webe Telekomu, kde stačí zadať email a telefónne číslo. Operátor informuje, že následne bude záujemcov kontaktovať ohľadom potvrdenia objednávky. Samotná predobjednávka je nezáväzná, jej výhodou je iba to, že zákazníci, ktorí ju vyplnia, budú mať svoje objednávky vybavované ihneď po tom, ako bude smartfón dostupný.

Apple

Ceny jednotlivých paušálov spolu s telefónom a akontáciou, žiaľ, operátor nezverejnil, takže zatiaľ sa môžme opierať iba o oficiálne slovenské cenovky, ktoré štartujú na sume 479 € za 64GB pamäťovú verziu.

Ostatní slovenskí operátori (O2 a Orange) zatiaľ novinku do ponuky nezaradili. Podrobnosti o novom iPhone SE 2020 nájdeš v našich starších článkoch. Predaj začína už 24. apríla.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom