banner-mx5
O tom, že jeden z najväčších čínskych výrobcov, Huawei, spolupracuje s Google na novom Nexus zariadení, sme už čo to počuli. Dokonca vieme aj niektoré zo špecifikácií nového Huawei Nexus smartfónu. Až teraz sa však ukazuje na reálnych fotografiách. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Hoci sa o Huawei Nexus smartfóne hovorí už dlho, reálne fotografie tohto údajného zariadenia unikli von až teraz. Podľa zdroja je smartfón vybavený 5,7-palcovým displejom, osemjadrovým Snapdragon 810 procesorom a 3500 mAh batériou. Procesoru bude sekundovať 3 GB LPDDR4 RAM pamäť a vnútorná pamäť príde s kapacitou 64 GB. Rozmery nového Huawei Nexus smartfónu by mali byť 159,4 x 78,3 x 6,6 / 8,5 mm.

Motorola Nexus 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Ako môžete vidieť, fotografie vykreslujú smartfón nesúci Huawei a Nexus logá na zadnej strane, kde sa nachádza aj snímač odtlačkov prstov. Predná strana obsahuje pravdepodobne dvojicu reproduktorov. Zdroj tiež uvádza, že Huawei Nexus príde s reverzibilným USB Type-C konektorom. Súdiac podľa skosených hrán okolo čítačky odtlačkov prstov na zadnej strane, pravdepodobne máme dočinenia s kovovou konštrukciou. Taktiež si môžeme všimnúť, že horná čierna časť s fotoaparátom je mierne vystúpená z tela.

Čo vravíte na dizajn údajného Huawei Nexus smartfónu?

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú