banner-redmi-4Bluboo. Výrobca, ktorý žne slávu najmä predstavovaním lacných, no pritom veľmi dobre vybavených smartfónov. Vysoko nastavenú latku rozhodne nechce podliezť ani najnovší model Dual, ktorého symbolom je duálny fotoaparát. 

Duálne fotoaparáty zaznamenali tento rok nemalý rozmach, čo spôsobilo, že čoraz väčšmi sa dostávajú aj k lacnejším smartfónom. Bluboo Edge je dokonalým príkladom toho, ako sa dá skombinovať vynikajúca fotografická výbava s ešte lepšou koncovou cenou. Už len samotný dizajn tejto novinky je dychberúci a dovolíme si tvrdiť, že momentálne niet krajšieho smartfónu v segmente low-endov. Primárnym konštrukčným prvkom je hliník v unibody prevedení s tromi luxusnými farebnými prevedeniami.

p1692b-eu-1-78de-mpiu

Prednú stranu okupuje 5,5-palcový IPS FullHD displej, pod ktorým pracuje procesor MediaTek MT6737T, 2 GB operačná pamäť RAM a najdôležitejšiu výbavu z hardvéru uzatvára 16 GB interné úložisko. Samozrejme, nechýba ani podpora microSD kariet. 3000 mAh batéria v spojení s efektívnosťou čistého Androidu 6.0 Marshmallow prináša výbornú výdrž na jedno nabitie. A konečne sme sa dostali aj k spomínanému duálnemu fotoaparátu.

bluboo-dual-predpredaj-2

bluboo-dual

Primárny snímač má rozlíšenie 13 MPx, respektíve sekundárny snímač vedľa neho dosahuje rozlíšenie 2 MPx. Poteší aj nízka clona f/2.0 pre vytváranie kvalitných fotografií aj počas zhoršených svetelných podmienok. Na záver spomenieme DualSIM funkcionalitu s plnou podporou LTE frekvencií.

bluboo-dual-predpredaj-3

Predpredajová ponuka vyniesla Bluboo Edge štartovaciu cenu 108 € s kupónom BLDUAL35, no len na prvých 100 kusov. Po prekročení tohto limitu sa cena navýši na stále veľmi prijateľných 122 € (kupón BLDUAL20). V prípade, že váš smartfón chytia colníci, platba DPH bude v rozmedzí 22 – 24 €.

Kúpiť Bluboo Dual od 108 €

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP