Samsung sa po úspešnom predstavení Galaxy S8 a Galaxy S8+ pripravuje na ďalšie. Tentoraz pôjde o veľmi očakávaný phablet Galaxy Note 8, od ktorého sa očakáva, že napraví pošramotenú povesť tejto série.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V poslednom období sme mali možnosť vidieť mnoho únikov a renderov tohto dlho očakávaného phabletu. V súvislosti s tým sa na Twitteri objavili fotografie prednej strany . Tie naznačujú podobný dizajnový jazyk ako je to v prípade modelov Galaxy S8 / S8+. Note 8 by mohol byť podľa najnovších informácií predstavený už 23. augusta. To je o niečo skôr, než sa očakávalo, za čo vraj môžu najmä poklesy predajnosti aktuálnych vlajkových modelov.

Rovnaká chyba, no v praktickejšom prevedení?

Samsung však v súvislosti s týmto urobil menšiu zmenu, a to takú, že snímač oddelil od fotoaparátu duálnym LED bleskom. Tieto rendery teda môžu poskytnúť predstavu o tom, čo môžeme od tohto high-end phabletu očakávať. Názory na cenu Note 8 sa líšia, a tak určite očakávaj cenovku niekde na úrovni 800 až 900 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
56%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
11%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Hrabčák
Som študent doktorandského štúdia na Technickej univerzite v Košiciach v odbore Multimediálne telekomunikácie. Moderné technológie sú pre mňa nie len niečo, čo študujem, ale aj koníček. Okrem technológií rád počúvam a tvorím elektornickú hudbu.