banner-redmi-note-3-pro
9 dní. Presne toľko zostáva do veľkej konferencie, ktorá bude organizovaná spoločnosťou Xiaomi. Na tejto dlho očakávanej akcii má dôjsť k odhaleniu vôbec prvého notebooku od tejto čínskej spoločnosti. Okrem toho by sme mali byť svedkami aj ďalšieho smartfónu zo série Redmi, konkrétne modelu Redmi Note 4. Poznačte si teda dátum 27. júl vo svojom diári, pretože v tento deň nás čaká niečo naozaj výnimočné.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Predchádzajúce úniky so sebou prinášali úplne nové informácie o zmene uhlopriečky displeja. Nuž, doposiaľ najdôveryhodnejší únik zo všetkých, predajné balenie, tento dohad vyvracia. Je už teda viac než isté, že novinka bude disponovať rovnako veľkým 5,5-palcovým FullHD displejom ako jeho predchodcovia. Pri zariadeniach od Xiaomi sme si už zvykli na vskutku špičkové displeje a novinka určite nebude patriť medzi výnimky. Predajné balenie ďalej odhaľuje procesor MediaTek Helio X20. Tomuto 10-jadrovému čipsetu budú podľa všetkého do tandemu nahrávať 3 GB pamäť RAM spolu so 64 GB interným úložiskom. Novinka bude zrejme dostupná v dvoch verziách, ktoré sa od seba budú líšiť použitým procesorom, veľkosťou pamäte RAM a veľkosťou internej pamäte. Druhá a výkonnejšia verzia by mala disponovať procesorom Helio X25, ktorý pracuje na vyššej frekvencii ako už spomínaný Helio X20. Po pamäťovej stránke vyznieva veľmi pozitívne upgrade na 4 GB RAM a 128 GB vstavaného úložiska.

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


s_dd9b166b42064405a8715e724d4e748d

Veľkou novinkou Redmi Note 4-ky je aj duálny fotoaparát, ktorý v plnej sile zaútočí na nedávno predstavený Honor 8, ktorý taktiež disponuje duálnym fotoaparátom. Krabička ďalej odhaľuje 13 MPx rozlíšenie zadného a 5 MPx rozlíšenie predného fotoaparátu. Skener odtlačkov by podľa všetkého mal nájsť svoje miesto na prednej strane v hardvérovom domovskom tlačidle. Jednou z veľmi zaujímavých informácií, ktoré so sebou toto predajné balenie prinieslo, je kapacita batérie.

[tip color=“white“]TIP: Xiaomi Redmi Note 4 zachytený na fotografiách, odhaľuje duálny fotoaparát a prednú stranu podobnú Xiaomi Mi5 [/tip]

xiaomi-redmi-note-4-nove-foto
Tá by sa mala vyšplhať až na hodnotu 4100 mAh a s veľkou radosťou vnímame fakt, že sa Xiaomi nerozhodlo „nasilu“ znížiť hrúbku na úkor batérie. V podpore potom nájdeme aj technológiu rýchleho nabíjania. Operačným systémom sa stane najnovší Android 6.0 Marshmallow s obľúbenou nadstavbou MIUI 8. Smartfón nachádzajúci sa v tomto balení je zlatej farby a Xiaomi Redmi Note 4 sa bude predávať vo viacerých farebných vyhotoveniach. Zrejme vás všetkých zaujíma podpora LTE sietí a predajná cena, no na tieto, pre nás podstatné informácie, si budeme musieť ešte nejaký ten čas počkať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom