banner-redmi-note-3-proXiaomi Redmi Note 3, respektíve jeho vylepšená „Pro“ verzia sa stále radia medzi pomerne nové smartfóny a určite ešte majú čo ponúknuť. Ako je však pri Xiaomi zvykom, na nástupcov nebudeme dlho čakať.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Používateľ pod menom Yang Feng Technology na sociálnej sieti Weibo uviedol, že Xiaomi Redmi Note 4 sa blíži. Žiadny konkrétny dátum neuviedol, no môže sa tak stať ešte do konca tohto leta. V jeho príspevku sa tiež nachádza informácia o väčšom displeji, ktorý teda bude väčší ako 5,5-palcov. Dávnejšie sme sa dozvedeli aj o prítomnosti procesoru Snapdragon 652, 3 GB RAM pamäti, 16 GB interného úložiska (očakávame aj 32 GB verziu) a čo je najlepšie, o podpore technológie rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 3.0. Xiaomi však pri všetkých smartfónoch ponúka viacero verzií s rôznymi veľkosťami RAM a úložiska. S najväčšou pravdepodobnosťou to tak bude aj pri modeli Redmi Note 4.

[tip color=“white“]TIP:  Xiaomi Redmi Note 4 na prvých fotografiách, ponúkne namiesto Helio X25 Snapdragon 652?[/tip]

Xiaomi Redmi Note 3 2GB/16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Redner Redmi Note 4 s duálnym Leica fotoaparátom

Redner Xiaomi Redmi Note 4 s duálnym Leica fotoaparátom

[tip color=“white“]TIP:  Xiaomi Redmi Note 4 má po vzore Huawei P9 ponúknuť duálny fotoaparát licencovaný spoločnosťou Leica![/tip]

Analytik z IHS Technology, Kevin Wang, tiež uviedol, že Xiaomi má pre druhú polovicu 2016 pripravené zaujímavé zariadenia a ich predaje by mohli v treťom štvrťroku presiahnuť 20 miliónov kusov. Pre dosiahnutie takéhoto čísla však výrobca určite ešte potrebuje prísť minimálne s ďalšími dvomi zariadeniami, ktorými by mohli byť high-endy Xiaomi Mi5S a Mi Note 2. Xiaomi Redmi Note 3 Pro sa stále radí medzi TOP smartfóny najmä vo vyššej strednej triede, a ak hľadáte najlepší smartfón do 200 €, určite by ste ho nemali prehliadnuť.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP