Nový trailer k vytúženému zakončeniu prekvapivej trilógie M. Night Shyamalanapráve dorazil! Ukazuje nám, že sa naozaj máme na čo tešiť. Oficiálna ukážka potvrdzuje, že naozaj sa proti sebe postavia David Dunn (Bruce Willis) a psychopatický Kevin Crumb (James McAvoy). Ako do tohto obrázku zapadne starý dobrý Elijah Price (Samuel L. Jackson)? Poďme sa na to spolu pozrieť.

Očakávania sú vysoké

Pripravte sa na veľmi netradičný komiksový film. Tento síce nie je podľa predlohy, ale komiks v ňom zahrá veľmi dôležitú úlohu. Podľa neho sa v reálnom svete nachádzajú superhrdinovia a zločinci. Celé to odštartoval minuloročný úspech s názvom Rozpoltený. Na konci sme sa totižto dozvedeli, že film je tajným pokračovaním snímky Vyvolený (2000). A za krátky čas tu máme nadchádzajúce mysteriózne dielo Glass. Pozitívne recenzie kritikov a spoločnosti spôsobili, že sa poslednej snímky dočkáme tak skoro, ako už začiatkom budúceho roka. A my sa môžeme len radovať a tešiť na dátum 17. januára.

Okrem ostrieľanej trojice nás očaria aj iné hviezdy. Kvalitný herecký výkon sa očakáva aj od mladej krásky menom Anya Taylor-Joy, ktorá stvárni Casey Cooke. Celú posádku doplnia herci Spencer Treat Clark ako Joseph Dunn, Charlayne Woodard ako Mrs. Price a Sarah Paulson ako psychiater, ktorý musí čeliť Dunnovi, Priceovi a Crumbovi.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom