Len pred pár minútami si si mohol vychutnať toľko očakávané oficiálne predstavenie Samsungu Galaxy S8 a zväčšeného modelu S8+. Smartfóny sú to naozaj excelentné a svoju konkurenciu predbehli na plnej čiare. No čo ich cena? 

Ako už určite tušíš, inovácie nie sú zadarmo, a tak bola očakávaná cenovka u nás na Slovensku na poriadne vysokých čiastkach. Vďaka oficiálnej tlačovej správe sme sa dozvedeli, že Samsung Galaxy S8 sa začne oficiálne predávať 28. apríla za 799 €, respektíve zväčšený model Galaxy S8+ ťa vyjde na mastných 899 €.

zdroj fotografie: Samsung

Nenechaj si ujsť
Samsung Galaxy S8 a S8+ oficiálne: Smartfónová revolúcia v podaní Samsungu

Predpredaj bude možný u vybraných predajcov od 29. marca 2017 o 18:00 až do 19. apríla 2017. Ak sa ale rozhodneš pre predobjednanie, získaš nemalý náskok pred ostatnými, keďže si budeš môcť smartfón vyzdvihnúť už o 8 dní skôr. V predaji sa rovnako objavia rozmanité farebné prevedenia, presnejšie Midnight Black, Orchid Gray, Arctic Silver a Coral Blue. Posledný menovaný variant však vstúpi do predaja až 1. mája. A ako si na tom ty? Plánuješ kúpu týchto dvoch zbrusu nových smartfónov? Napíš nám svoj názor do komentárov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom