banner-xiaomi-mi4c
A opäť tu máme ďalší únik informácií ohľadom Xiaomi Mi5. Najnovšie zaplavila internet správa o snímači odtlačkov prstov, ktorý bude použitý pri novom skvoste čínskeho giganta.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Čitatelia, ktorí sa v oblasti smartfónov vyznajú trochu viac, určite vedia, že jedným z hlavných prvkov procesoru Snapdragon 820 je podpora úplnej novej technológie pre snímač odtlačkov prstov. Snímač v tomto prípade využíva ultrasonickú technológiu, ktorá je zabudovaná priamo v displeji. Včera sme sa však dozvedeli, že novinka nakoniec túto technológiu nevyužije a ponúkne klasický snímač odtlačkov, ktorý poznáme z nedávno predstavenej novinky, Xiaomi Redmi Note 3. Daný snímač od spoločnosti FPC, presnejšie FPC 1035, disponuje 360 stupňovým záberom, ktorý prináša výbornú presnosť a rýchlosť odomykania.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Xiaomi-Mi-5-leak_111

Umiestenie snímača je zatiaľ zahalené rúškom tajomstva a kľudne sa môže stať, že včerajšie informácie boli iba výkrikom do neznáma. Vieme však, že Xiaomi Mi5 prinesie FullHD displej s uhlopriečkou 5,2-palcov, 3/4 GB RAM a špičkový 21 MPx fotoaparát.

Zdroj: Androidheadlines.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP