Poznáme nové detaily ohľadom snímača odtlačkov prstov v Xiaomi Mi5

Teraz čítate
Poznáme nové detaily ohľadom snímača odtlačkov prstov v Xiaomi Mi5

banner-xiaomi-mi4c
A opäť tu máme ďalší únik informácií ohľadom Xiaomi Mi5. Najnovšie zaplavila internet správa o snímači odtlačkov prstov, ktorý bude použitý pri novom skvoste čínskeho giganta.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Čitatelia, ktorí sa v oblasti smartfónov vyznajú trochu viac, určite vedia, že jedným z hlavných prvkov procesoru Snapdragon 820 je podpora úplnej novej technológie pre snímač odtlačkov prstov. Snímač v tomto prípade využíva ultrasonickú technológiu, ktorá je zabudovaná priamo v displeji. Včera sme sa však dozvedeli, že novinka nakoniec túto technológiu nevyužije a ponúkne klasický snímač odtlačkov, ktorý poznáme z nedávno predstavenej novinky, Xiaomi Redmi Note 3. Daný snímač od spoločnosti FPC, presnejšie FPC 1035, disponuje 360 stupňovým záberom, ktorý prináša výbornú presnosť a rýchlosť odomykania.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Xiaomi-Mi-5-leak_111

Umiestenie snímača je zatiaľ zahalené rúškom tajomstva a kľudne sa môže stať, že včerajšie informácie boli iba výkrikom do neznáma. Vieme však, že Xiaomi Mi5 prinesie FullHD displej s uhlopriečkou 5,2-palcov, 3/4 GB RAM a špičkový 21 MPx fotoaparát.

Zdroj: Androidheadlines.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.