banner-xiaomi-mi4c
Informácií okolo Xiaomi Mi5 je už toľko, že aj tí najskúsenejší technologickí nadšenci majú čo robiť, aby udržali krok. Dnes sme sa dozvedeli opäť o niečo viac a novinka sa nám ukázala v celkom novom svetle. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dnešné úniky ukazujú úplne nový obrázok a výsledok zo známej benchmark aplikácie Antutu. O spomínanom obrázku sa vedú zaujímavé diskusie, nakoľko vidíme, že Xiaomi pravdepodobne využije hardvérové domovské tlačidlo, ktoré bude domovom pre snímač odtlačkov. Obrázok taktiež potvrdzuje spomínaný bezrámikový displej, ktorý sa v kuloároch skloňuje už nejaký ten piatok. Výsledok z najznámejšieho bechmarkového programu Antutu činí neuveriteľnýh 101 339 bodov, čo je absolútne neuveriteľné a z prichádzajúcej novinky tak robí poriadne monštrum.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Xiaomi-Mi-5-leak_111

Vnútorná výbava bude disponovať novým procesorom Snapdragon 820, 3/4 GB RAM pamäťou, batériou na úrovni 3000 mAh a špičkovým 21 MPx fotoaparátom. Samozrejmosťou by mala byť aj celokovová konštrukcia vzhľadom k použitiu pri Xiaomi Redmi Note 3. Posledná informácia, ktorá dnes zavítala na verejnosť, je konečný dátum oficiálneho predstavenia, ktoré sa pravdepodobne bude konať 21. januára 2016.

Xiaomi-Mi-5-AnTuTu-leak_1

AnTuTu-v6.0_1

Zdroj: Gizchina.com, Androidheadlines.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP