Fanúšikovia výrobcu smartfónov s logom nahryznutého jabĺčka už nedočkavo očakávajú sľubovaný model iPhone SE 2. Najnovšie správy hovoria, že by sme sa ho mohli dočkať už v septembri.

iPhone SE bol svojho času medzi zákazníkmi veľmi obľúbeným modelom, a tak sa niet čomu čudovať, že pri očakávaní nasledovníka sa vynára stále viac a viac špekulácií a únikov. Neustále sa špekuluje hlavne nad dizajnom. Nedávno sa objavil nové rendery dizajnu, ktorý vytvoril výrobca príslušenstva Olixar a boli zverejnené na webe Mobile Fun. Tento dizajn sa objavoval aj v rámci expozície Japan IT Week Spring Mobile Solutions Expo, kde ho prezentovalo viacero výrobcov príslušenstiev.

Správy a úniky sú rôzne

Najnovšie preletela svetom informácia, že produkcia modelu iPhone SE 2 sa už začala. To by mohlo naznačovať, že ho uvidíme najskôrpočas druhého štvrťroka 2018. Avšak na druhej strane, iné správy hovoria, že Apple o konečnom dizajne ešte nerozhodol.

Taktiež ešte nevieme, či iPhone SE 2 bude vôbec obsahovať TrueDepth kameru, edge-to-edge dizajn a dokonca Face ID. Taktiež sa špekuluje, že spoločnosť z Cupertina by mohla dať novinke rovnaký vzhľad, aký mal predchodca. Dokonca vraj Apple uvažuje o 6“ obrazovke. Istý by mal byť iba sklenený zadný panel, ktorý umožní bezdrôtové nabíjanie.

Predstavenie v septembri ?

Jeden z výrobcov skla naznačuje, že Apple si vyberá z troch rôznych typov skiel. Jeden z nich má údajne fyzický výrez v hornej časti displeja. Taktiež v skle chýba výrez pre Touch ID, čo naznačuje použitie modernejšieho Face ID. Minulý týždeň sme informovali o údajnom dizajne, ktorý sa prikláňa k dizajnu vygenerovanému výrobcom Olixar. Aká však bude skutočná pravda, ešte len uvidíme pri predstavení smartfónu. Podľa všetkého plánuje Apple predstaviť iPhone SE 2 spolu s modelmi iPhone Xs, iPhone Xs Plus a iPhone 9 už v septembri.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom