Koľko si v kine posedíme na najočakávanejšom filme roka? Avengers: Infinity War sa totižto do slovenských kín prirúti presne o 2 mesiace. No a s takýmto krátkym časom by sme teda už určite radšej vedeli aj detaily o filme, predovšetkým, koľko táto komiksovka s vyše 30 hrdinami bude vlastne trvať? Posledná tímovka s názvom Captain America: Civil War trvala takmer dve a pol hodiny, bude tento čas prekonaný?

Podľa všetkého naozaj bude, i keď len o minimálny rozdiel. Americká sieť kín SM Cinema totižto práve na svoju stránku zverejnila oficiálnu stopáž filmu. Podľa nich teda bude zatiaľ najväčší film od Marvelu dlhý presne 2 hodiny a 30 minút! (čiže o pár minút viac ako Civil War, presnejšie o 4). Prvá časť nekonečnej vojny teda bude dlhá tak akurát, i keď mnohí fanúšikovia by už teraz preferovali ešte dlhšiu stopáž.

Režiséri Russovci teda podobne dlhý film v MCU už urobili, no a aspoň my sme sa pri Občianskej Vojne vôbec nenudili. Ak by sme teraz začali teoretizovať, mohli by sme povedať, že aj štvrtý Avengers film (ktorý sa s Infinity War točil súčasne) by mohol trvať rovnako.

Komiksový sen

To by teda celý príbeh o Thanosovi a Kameňoch Nekonečna roztiahlo na parádnych 5 hodín, čo by sa už dalo nazvať menším komiksovým snom. Hlavne teda nech si túto komiksovú udalosť užijeme čo najdlhšie, a nech sa v sále nestihneme pozerať na hodinky!

My režisérom kompletne dôverujeme, nech im tento megaprojekt poriadne vyjde a perfektne zaplní každú minútu na plátne. Každopádne, my už naozaj nevieme, čo od nedočkavosti robiť!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom