O Ulefone Be Touch sme už nejeden raz počuli a ani teraz to nebude inak. O tomto smartfóne vieme, že to bude nová vlajková loď čínskej spoločnosti Ulefone. Dokonca sme už videli niekoľko fotografií nového Ulefone Be Touch. Až teraz sa však dozvedáme kompletné špecifikácie. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Špecifikácie nového Ulefone Be Touch nás presvedčujú o tom, že to bude naozaj high-end smartfón. A čo viac, špecifikácie pochádzajú priamo od výrobcu, takže tentokrát sú oficiálne a určite pravé. Nový Be Touch teda príde s 5,5-palcovým IPS FullHD displejom (1920 x 1080 pixelov) a poháňať ho bude známy osemjadrový procesor MediaTek MT6752 so 64-bitovou architektúrou. Procesoru bude sekundovať 3 GB pamäť RAM a úplný potenciál 64-bitovej architektúry využije nový Android 5.0 bez vlastnej nadstavby.

Na obrázku tiež môžeme vidieť, že Ulefone Be Touch príde s kovovým rámom, ktorý bude lemovať celé zariadenie. Dočkáme sa aj podpory európskych 4G LTE sietí, k dispozícii bude snímač odtlačkov prstov zabudovaný v domovskom tlačidle a rýchle nabíjanie. Aj keď na obrázku nefiguruje, Ulefone tiež potvrdil kapacitu batérie. Tá bude mať slabších 2550 mAh.

Samozrejme nesmieme zabudnúť ani na fotoaparáty. Na zadnej strane sa bude nachádzať 13 MPx snímač Sony IMX214 a na prednej 5 MPx fotoaparát od OMNIVISION.
Dátum vydania zatiaľ nepoznáme, no predstavenie je už za dverami. Odhadovaná cena pre slovenského zákazníka je 250 €.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú