banner-oneplus2
A je to tu! Spoločnosť OnePlus, ktorá je na trhu ešte len veľmi krátku dobu, prišla pred dvoma rokmi so svojim prvým smartfónom OnePlus One. Ihneď nastal neskutočný záujem, keďže v tej dobe ponúkal to najlepšie, čo mohol a za veľmi priaznivú cenovku, ktorá bola v tej dobe ešte raritou. Aby však spoločnosť mala dostatočnú kontrolu nad výrobou, zaviedla pozvánkový systém.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ten vám už určite bližšie predstavovať  nemusíme a všetci dobre vieme o čo sa jedná. Tento systém bol veľmi nenávidený a záujemcom trvalo niekoľko mesiacov, kým sa dostali k smartfónu. Pozvánky boli, bohužiaľ, potrebné aj pri nasledujúcej vlajkovej lodi OnePlus 2 a nakoniec aj pri OnePlus X. Zdá sa však, že spoločnosť konečne nabrala dostatok skúseností a svoju v poradí tretiu vlajkovú loď bude predávať bez pozvánky. Potvrdila to dnes samotná spoločnosť hneď po tom, čo prezradila aj oficiálny dátum predstavenia. Predstavenie bude prebiehať vo VR.

OnePlus 2 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>oneplus-3-tenaa

OnePlus 3 pri certifikácii v TENAA

Zopár tisícok používateľov je už na predstavenie pripravených aj vďaka VR headsetu, ktorý OnePlus rozdával zadarmo. Zároveň spoločnosť tvrdí, že tento rok na predstavení viac zapracovala a celkový zážitok z neho by mal byť lepší. Každopádne, toto je spolu so správou o dátume predstavenia jednoznačne správa dňa a už sa nevieme dočkať na príchod nového „zabijaka vlajkových lodí“.

Vlastníte nejaké zariadenie od OnePlus? Ak áno, ako dlho vám trvalo, kým ste sa k nemu dostali?

Zdroj: Androidpolice.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom