Dátum predstavenia OnePlus 3 oficiálne potvrdený, do predaja sa dostane o deň neskôr

banner-oneplus2
Na potvrdenie dátumu predstavenia modelu OnePlus 3 sme čakali celkom dlho. Najprv sa predpokladalo, že zariadenie bude predstavené v máji, čo sa však nestalo. A tak sa stalo veľmi pravdepodobným, že 3. generáciu vlajkovej lodi spoločnosti OnePlus uvidíme v júni. To dnes potvrdila aj samotná spoločnosť prostredníctvom svojho Weibo účtu. Predstavenie novinky sa tak bude konať 15. júna.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Čo je veľmi zaujímavé, OnePlus 3 sa dostane do predaja len deň po oficiálnom predstavení, teda 16. júna. To je veľmi prekvapujúce, keďže v tom čase bude prebiehať testovací program, ktorý pripravila spoločnosť pre svojich fanúšikov. Program bude trvať od 13. do 20. júna a bežní zákazníci tak budú mať predsa len možnosť dostať sa k zariadeniu ešte počas jeho testovania. Čo sa špecifikácií a dizajnu týka, o smartfóne už poznáme takmer všetko. O maximálny výkon sa bude starať procesor Snapdragon 820 v spolupráci so 4 / 6 GB RAM a 32 / 64 GB vnútorným úložiskom. Displej zariadenia ponúkne rozlíšenie FullHD, veľkosť 5,5-palcov a Super AMOLED technológiu.

OnePlus 2 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oneplus-3-release-date-01

Vzadu sa nám predstaví 16 MPx fotoaparát a vpredu ho doplní 8 MPx snímač. Vnútri zariadenia tiež nájdeme 3000 mAh batériu s rýchlym nabíjaním. V tomto prípade by malo ísť o technológiu podobnú Oppo VOOC, no tieto údaje ešte niesu potvrdené. Po prvý krát model OnePlus 3 ponúkne celokovové prevedenie. Oficiálne predstavenie nám už prezradí viac a určite sa máme sa na čo tešiť!

Zdroj: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]