Je to tu! FOX nám priniesol nový predĺžený pohľad na návrat Jeroma Valesku (Cameron Monaghan) do Gothamu! Pripravil si pre nás trailer s názvom “White Band“, ktorý nám prináša poriadnu dávku šialenstva a teroru.

V prechádzajúcom článku sme ti priniesli nové informácie, ktoré naznačovali nepochybný príchod Jokera. Vychádzali sme z faktov, ktoré nám priniesli či už producenti alebo aj samotný David Mazouz (Bruce Wayne). Verili sme tomu, že Jeromov návrat neznamená príchod najväčšieho záporáka Gothamu. No mali sme pravdu? Nový trailer nám naznačuje niečo celkom iné, i keď stále bez potvrdenia, že ide o pravého Jokera.

Podľa veľkého množstva ľudí nás Jerome len pripravuje na veľkolepý príchod samotného princa zločinu. Malo by ním byť jeho dvojča a stvárni ho taktiež Monaghan. Niektorí sa prikláňajú k tejto téorii, zatiaľ čo ďalší sa prikláňajú k teórii, že spadne do kyseliny a práve to bude ten zlomový bod, ktorý ho “premení” na Jokera.

Ťažko povedať, ako to v skutočnosti bude. Čo je TAKMER isté je, že Jokera stvárni Monaghan. Predsa len, jazvy má a šialený je dostatočne. Nehovoriac o tom, že tomu napovedá aj fotka, ktorá sa k nám dostala.

Gotham a šialenstvo

Trailer nám prináša pohľad na Jeromovu skupinu menom “Legion of Horribles” (“Liga hrôz“). Tá sa spoločne stretáva na schôdzi, ktorej názov vychádza už z názvu samotného dielu “Mandatory Brunch Meeting”. Vidieť na nej môžeme záporákov ako Jervis Tetch (Benedict Samuel) a Jonathan Crane alias Scarecrow. Tím sa podarí uniknúť z Arkhamskej psychiatrie. Medzi nich sa pridajú aj najväčší zlosynovia celého Gothamu, a to Penguin (Robin Lord Taylor), Mr. Freeze (Nathan Darrow) či Firefly (Michelle Veintimilla). Zostáva teda otázkou, či sa Jimovi, Harveymu, Bruceovi a zvyšku GCPD podarí skupinu zastaviť predtým ako Jeroma uspeje s jeho plánom – vytvoriť mesto bláznov.

Podľa oficiálnej synopsy dielu sa Gordon a Bullock budú snažiť ostať jeden krok pred Jeromom, zatiaľ čo on sa vždy bude približovať k jeho ďalšiemu cieľu. Medzitým bude Nygma hostiť hádankársku show v Úžinách (Narrows). Čeliť bude musieť jeho väčšiemu vyzývateľovi, ktorou bude samotná Lee Thompkins. Penguin sa stretne po prvý krát s Butchom, odvtedy čo je vo “forme” Solomona Grundyho. Diel s názvom “A Dark Knight: Mandatory Brunch Meeting” si pozrieme už budúci týždeň vo štvrtok, resp. u nás v piatok, 6. apríla.

V štvrtej sérii Gothamu sme doposiaľ videli hviezdy ako Ben McKenzie (detektív James Gordon), Donal Logue (Harvey Bullock), David Mazouz (Bruce Wayne), Morena Baccarin (Leslie Thompkins), Sean Pertwee (Alfred), Camren Bicondova (Selina Kyle/budúca Catwoman) a Chris Chalk (Lucius Fox). Nemôžme zabudnúť ani na úžasných záporákov. Na čele sa objavil Robin Lord Taylor (The Penguin), ďalej Cory Michael Smith (Edward Nygma/the Riddler), Drew Powell (Butch Gilzean/Solomon Grundy) a Alexander Siddig(Ra’s al Ghul). Spoločne s nimi sa objavili aj krásne herečky, a to Erin Richards (Barbara Kean), Jessica Lucas (Tabitha Galavan), či nová a charizmatická Crystal Reed (Sofia Falcone).

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom