SwiftKey patrí k najobľúbenejším aplikáciam na písanie, o čom svedčí aj vyše 100 miliónov stiahnutí v Obchode Play. Android verzia sa teraz dočkala vylepšení, ktoré sa týkajú najmä zrýchlenia aplikácie a zmenšenia veľkosti.

Vývojári aplikácie SwiftKey na svojom blogu informujú, že práve rýchlosť a svižnosť aplikácie je tou najkľúčovejšou vlastnosťou. Klávesnicu používame veľmi často, preto by sa nemala zasekávať a mala by sa rýchlo otvárať aj na slabších zariadeniach.

Klávesnica SwiftKey sa teraz vysúva až o 20% rýchlejšie, a to najmä na starších zariadeniach. Pri reštartovaní smartfónu a pri prvom zapnutí sa rýchlosť jej otvorenia zvýšila až dvojnásobne. Ďalej na svojom blogu píšu, že sa im podarilo zredukovať lagy pri vykresľovaní snímkov až o 50%.

Vývojári sa však zamerali aj na veľkosť samotnej aplikácie. Tú sa im takisto podarilo zredukovať a to takmer až polovicu. Neubrali však pri tom žiadnu z funkcionalít aplikácie. Skvelá aplikácia klávesnice sa tak stáva ešte o čosi lepšou a teraz môže byť fantastickou voľbou aj pre majiteľov slabších či starších zariadení. Vývojári SwiftKey sú tak skvelým príkladom pre ostatné spoločnosti a ukazujú, ako by sa mali všetci starať o optimalizáciu svojich aplikácií.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom