FonTech v spolupráci so slovenským obchodom MiStore pre teba pripravili jedinečnú akciu na smartfón Xiaomi Mi A3, ktorý je pre čitateľov nášho portálu lacnejší o 10 %. K dispozícii je na výber zo všetkých troch farebných prevedení.

S 10 % zľavou s kupónom fontech10 tak môže byť Xiaomi Mi A3 tvoj len za 179 € a na svoju cenovku sa jedná o veľmi dobre vybavené zariadenie. Xiaomi Mi A3 môžeme jeho vlastnosťami a výkonom zaradiť do kategórie strednej triedy smartfónov.

Kúpiť Xiaomi Mi A3 za 179 €
Kupón fontech10

Stredná trieda so zaujímavými funkciami

Na výber máš celkovo z troch farebných prevedení – šedej, bielej alebo modrej. Dominantou prednej strany je 6″ Super AMOLED displej s HD rozlíšením, ktorý na vrchu vykrajuje výrez v tvare kvapky pre 32 MPx fotoaparát. Zadnú stranu zdobí trojica snímačov, presnejšie hlavný 48 MPx snímač Sony s clonou f/1.79 a možnosťou nahrávať 4K video, ďalej 8 MPx širokouhlý snímač s clonou f/2.2 a uhlom záberu až 118 stupňov a dopĺňa ich 2 MPx pomocný snímač.

Snímač odtlačkov prsov sa nenachádza ani na zadnej strane, ani na bočnej stene, ale je umiestnený pod displejom, čo sa u takto lacných zariadení často nevidí.

Xiaomi

Smartfón poháňa dostatočne výkonný procesor Snapdragon 665, ktorému sekundujú 4 GB operačnej pamäte RAM. Interné úložisko dosahuje kapacitu 64 GB, to je však možné rozšíriť až 256 GB pamäťovou kartou vďaka hybridnému Dual SIM slotu. Zaujímavosťou tohoto telefónu je, že neponúka nadstavbu MIUI od Xiaomi, ale beží na čistom Androide 9. Telefón patri do skupiny smartfónov Android One, vďaka čomu Google zabezpečuje okamžité aktualizácie smartfónu po dobu 2 rokov a dodávku bezpečnostných aktualizácii až počas 3 rokov od vydania.

Táto novinka z programu Android One dostala aj trojitý hlavný fotoaparát. Zdroj: Xiaomi

Dobrú výdrž zabezpečí 4030 mAh batéria, ktorá sa nabíja pomocou USB-C konektora s nabíjacím výkonom až 18 W. Potešia aj vlastnosti ako infračervený port na ovládanie domácej techniky, či 3.5 mm audio jack.

Pre niekoho veľkým mínusom však môže byť absencia NFC. Keďže sa však jedná o európske verzie smartfónov, spoľahnúť sa môžeš na plnú podporu našich 4G sietí.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom