Asi to bude pre niekoho šok, no ešte stále existujú na svete ľudia, ktorí z Marvel filmov odchádzajú hneď po začatí záverečných titulkov. Pravdou ale je, že iba tí trpezliví dostanú z Marvel filmov naozaj plný a celý zážitok. Avšak, pri udalosti akou je Avengers: Infinity War už nejeden z nás začal špekulovať, či vlastne má zmysel ostávať v sále aj na záverečných titulkoch. Predsa len, film slúži ako Časť Prvá príbehovej linky o Nekonečnej Vojne.

No a keďže ide o skutočne zatiaľ najdrahší film v histórii a musíme podotknúť, že aj o zatiaľ najväčší, vieme si dosť dobre predstaviť, že titulky budú nehorázne dlhé. Máme teda očakávať post-credits scénu aj pri takomto filme? Je skutočne scéna aj tam, kde filmový koniec bude priamo pokračovať o rok v Avengers 4? Samotní režiséri Russovci a aj režisér James Gunn (Strážcovia Galaxie 1 a 2) nám však potvrdili, že sa naozaj na konci titulkov predsa len jedna scéna ešte nachádza.

Toľko mien sme ešte nevideli

Či bude dôležitá alebo nie, to sa tiež budete musieť dozvedieť až vy sami. Každopádne, toto je príbeh, ktorý sa skladá z dvoch častí a nesie meno Avengers, čiže by bolo hlúpe spochybňovať, či má scéna vlastne zmysel.

Režiséri Russovci k tomu povedali len toľko, že si máme určite vychutnať tie titulky, keďže toľko mien sme vraj ešte nikdy nevideli. Zároveň povedali, že si máme užiť aj hudbu Alana Silvestriho, ktorá bude počas tituliek hrať. Jedno je teda jasné, MCU opäť dodrží svoju tradíciu potitulkových scén aj keď ide o film takýchto rozmerov!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom