Pred týždňom sme ťa informovali o tom, že Elon Musk má v pláne predávať plameňomet spoločnosti The Boring Company. Aj keď sa to spočiatku zdalo len ako pokus o žart, plameňomet sa už začal predávať a len v priebehu troch dní sa vypredali takmer všetky kusy.

Ešte v decembri minulého roku, vyhlásil Elon Musk na Twitteri, že ak predajú 50 000 kusov šiltoviek The Boring Company, nasledovať bude plameňomet. Pred pár dňami sa tak aj skutočne stalo a spoločnosť začala prijímať prvé predobjednávky.

Ide ako teplé rožky

Jeho predaj sa oficiálne spustil 28. januára, s cenovkou 500 dolárov (cca 400 €), aj keď pôvodne bola cena stanovená na 600 dolárov. Počet kusov je však limitovaný, a to na 20 000. Ešte v ten deň sa ich však predalo viac ako 1000 kusov. Dnes ráno Elon Musk na Twitteri oznámil, že doteraz bolo predaných 17 500 kusov, čo predstavuje tržbu 8 750 000 dolárov (viac ako 7 miliónov eur). Ak to pôjde takýmto tempom, tak je dosť možné, že všetky kusy sa vypredajú ešte počas dnešného dňa.

Nenechaj si ujsť!
Elon Musk nevtipkoval, on ide skutočne predávať štýlový plameňomet

V tomto prípade je viac než isté, že získané peniaze budú pretavené do projektov spoločnosti. Či už je to SpaceX, Tesla, alebo The Boring Company, všetky sú veľkými požieračmi peňazí. Ak si pokladáš otázku, načo by niekomu bol takýto plameňomet, Elon Musk má pre to jednoduchú odpoveď. Zistíš to vtedy, keď nastane zombie apokalypsa :-).

V zápätí začali niektorí používatelia Muska sarkasticky upodozrievať, že on sám plánuje zombie apokalypsu, aby tým posilnil predaj plameňometu. Ten tieto podozrenia opäť vtipne odvrátil.

Sme tak zvedaví, čo si pre nás Elon pripraví ako ďalšie. Po šiltovkách je plameňomet dosť veľkým skokom a ktovie čo by mohlo nasledovať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom