iPhone X je u nás aj v mnohých ďalších krajinách považovaný za luxus, ktorý si nemôže dovoliť každý. Na druhej strane však existujú aj takí, pre ktorých je aj cena tohto smartfónu iba almužna. 

A presne pre túto skupinku používateľov je určená najnovšia limitovaná edícia iPhone X. Za jej výrobou stojí vietnamská spoločnosť Golden Ace Geneva, ktorá ho doplnila o poriadne prémiové prvky.

Prémiové spojenie iPhonu X a Bentley

Nenechaj si ujsť
Problém Apple sa prehlbuje. iPhone X by mohol dostať stopku v prospech okresaného modelu

Na Instagrame sa objavila fotografia čierneho prevedenia iPhone X s logom Bentley a 18-karátovým zlatom po stranách a okolo fotoaparátu. Nechýba ani prémiový nápis „Special Edition for Bentley“, keďže bolo vyrobených iba 100 kusov. Tento konkrétny na fotografii je pritom 19. v poradí.

Cena nie je známa

Každému, kto sa na túto nádheru pozrie, určite napadne otázka: „A koľko to môže stáť?“. Na túto otázku však, bohužiaľ nepoznáme odpoveď, keďže nikde na stránkach výrobcu sa nespomína. S veľkou pravdepodobnosťou je ale poriadne vysoká a môže sa pohybovať v tisíckach eur. Na stránke výrobcu sa nachádzajú aj ďalšie prémiové modely od Vertu, Applu, BlackBerry, Samsungu, Nokie či Mobiada. Vo väčšine prípadov ide o tlačítkové telefóny.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom