iPhone X je u nás aj v mnohých ďalších krajinách považovaný za luxus, ktorý si nemôže dovoliť každý. Na druhej strane však existujú aj takí, pre ktorých je aj cena tohto smartfónu iba almužna. 

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!
FacebookInstagramYouTube

A presne pre túto skupinku používateľov je určená najnovšia limitovaná edícia iPhone X. Za jej výrobou stojí vietnamská spoločnosť Golden Ace Geneva, ktorá ho doplnila o poriadne prémiové prvky.

Prémiové spojenie iPhonu X a Bentley

Nenechaj si ujsť
Problém Apple sa prehlbuje. iPhone X by mohol dostať stopku v prospech okresaného modelu

Na Instagrame sa objavila fotografia čierneho prevedenia iPhone X s logom Bentley a 18-karátovým zlatom po stranách a okolo fotoaparátu. Nechýba ani prémiový nápis „Special Edition for Bentley“, keďže bolo vyrobených iba 100 kusov. Tento konkrétny na fotografii je pritom 19. v poradí.

Cena nie je známa

Každému, kto sa na túto nádheru pozrie, určite napadne otázka: „A koľko to môže stáť?“. Na túto otázku však, bohužiaľ nepoznáme odpoveď, keďže nikde na stránkach výrobcu sa nespomína. S veľkou pravdepodobnosťou je ale poriadne vysoká a môže sa pohybovať v tisíckach eur. Na stránke výrobcu sa nachádzajú aj ďalšie prémiové modely od Vertu, Applu, BlackBerry, Samsungu, Nokie či Mobiada. Vo väčšine prípadov ide o tlačítkové telefóny.