Elon Musk je známy tým, že častokrát robí odvážne vyhlásenia a dáva sľuby, ktoré sa niekedy zdajú byť nereálne. Tentoraz však všetko nasvedčuje tomu, že jeden z Elonových sľubov sa stane realitou. Priprav sa na plameňomet.

Elon Musk je úspešným filantropom a vizionárom, ktorý je zároveň zakladateľom spoločností ako Tesla, SpaceX či The Boring Company. Práve posledná menovaná spoločnosť sa dostala v posledných dňoch do centra pozornosti. V decembri totiž Elon Musk na sociálnej sieti Twitter učinil vyhlásenie, že ak predajú 50 000 šiltoviek spoločnosti The Boring Company, nasledovať bude plameňomet.

Vyhlásenie, ktoré možno málokto bral vážne

Čuduj sa svete, vyzerá to tak, že plameňomet spoločnosti The Boring Company sa stane naozaj skutočnosťou a Elon dodrží svoje slovo. Na Reddite sa v posledných dňoch objavila informácia, že webová stránka „boringcompany.com/flamethrower“ začala presmerovávať na podstránku vyžadujúcu heslo. Dokonca sa jeden z používateľov trafil do hesla „flame“.

Nenechaj si ujsť
Elon Musk na Twitteri opäť perlí. Rozbehol nový biznis a zarobil 700 000 dolárov

Plameňomet s logom spoločnosti The Boring Company

V zapätí sa používateľovi naskytol pohľad na spomínaný plameňomet. Stránka ukazuje ako bude vyzerať a taktiež ukazuje možnosť predobjednávky, kde cena činí 600 dolárov (481,67 €). Medzitým sa heslo na webstránke zmenilo, takže vierohodnosť tejto informácie sa overiť nedá. V tomto však pomohol samotný Elon, ktorý ako inak na Twitteri oznámil, že plameňomet je na ceste a bude tu čo nevidieť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom