Patríš medzi ľudí, ktorí nemajú radi rozhodovanie, alebo by si iba rád počul rady od ostatných? V tom prípade by si rozhodne mal vyskúšať mobilnú aplikáciu PitChoose.

Jedná sa o aplikáciu vytvorenú slovenskou spoločnosťou Touch4IT s.r.o. Jej používanie je veľmi intuitívne. Stačí si ju nainštalovať, prihlásiť sa cez Facebook (iná možnosť nie je) a začať používať. Hneď na úvodnej obrazovke sa zobrazujú voľby od ostatných používateľov. Keď chceš zahlasovať, postačí sa iba dotknúť jednej z dvoch možností. Voľby je tiež možné komentovať a nastaviť im platnosť (od 12 hodín až do 1 mesiaca). Vytvorenie výberu taktiež nie je vôbec zložité. Stačí sa totiž dotknúť tlačidla v pravom dolnom rohu, zvoliť dve fotografie, napísať otázku a nastaviť platnosť.

zdroj fotografií: Screenshot/PitChoose

Nenechaj si ujsť
Tieto Android aplikácie a balíčky ikon nedávno stáli niekoľko eur, teraz si ich môžeš stiahnuť úplne zadarmo!

Aj keď táto aplikácia mnohým ľuďom uľahčí život, nájde sa v nej aj zopár chýb, ktoré do budúcna rozhodne treba doladiť. V recenziách používatelia kritizuje najmä možnosť prihlásenia iba cez Facebook, nakoľko nie každý ho má. Počas používania sme si ďalej všimli, že možnosť blokovania používateľa je nefunkčná. Ak teda istý používateľ zverejňuje voľby na tému, ktorá ťa nezaujíma, musíš sa s nimi vysporiadať. PitChoose je dostupné ako aplikácia pre Android a iOS, respektíve je možné využívať aj webovú verziu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom